Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x5mb Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x5mb

Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x5mb

Agrowłóknina wiosenna jest lekka służy więc do bezpośredniego osłaniania roślin w okresie, kiedy warunki zewnętrzne są niekorzystne.
18,99 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Agro Jumal

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Szczegóły

Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x5mb

Agrowłóknina biała 17g/m2

Przeznaczona jest do osłaniania roślin uprawnych, zwłaszcza w warzywnictwie, sadownictwie, kwiaciarstwie, szkółkarstwie ogrodniczym i leśnym. Dzięki właściwie dobranej gramaturze rośliny - mimo płaskiego przykrycia nie są przygniatane i mogą prawidłowo się rozwijać. Dzięki dużej przepuszczalności powietrza i wody przykrytym roślinom stawarzany jest korzystny mikroklimat o umiarkowanie wyższej temperaturze i wilgotności względnej powietrza.

Średnia dobowa temperatura powietrza jest pod włókniną wyższa o 2 C, a gleby na głębokości 10cm o około 0,5 C. Wilgotność względna powietrza jest o 10-20% wyższe w porównaniu do powietrza zewnętrznego. Dzięki tym zaletom agrowłókniny AGRO PLANT - do przykrywania roślin - umożliwiają wcześniejsze wykonanie siewu lub sadzenia, wcześniejsze plonowanie, wyższe plony i wyższą ich jakość. Agrowłókninę rozkłada się bezpośrednio po siewie lub sadzeniu roślin.

W czasie osłaniania uprawy należy kontrolować wilgotność gleby i w razie potrzeby podlać przez agrowłókninę. Po zakończeniu agrowłókninę należy zdjąć, wysuszyć i przechować w ciemnym miejscu.

Informacje dodatkowe

Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x5mb

  1. polecam JULKA on 17.07.2020
    Jakość produktu
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi

    OK. POLECAM;)

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem