Facebook

(+48) 609 244 613; (+48) 537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Mrówki na działce, co robić!?

Przedstawimy kilka informacji dla Państwa próbując odpowiedzieć sobie i podpowiedzieć Wam co i czy coś robić z mrówkami na działce. Są utrapieniem wielu właścicieli gospodarstw czy ogrodów. Przeszkadzają nam wielokrotnie również przy pieleniu, koszeniu  lub pielęgnacji roślin czasem kąsając dokuczliwie.

Więcej..
Odstraszanie dzikich zwierząt
Nie ulega wątpliwości, że coraz chętniej wynosimy się z miast. O ile jeszcze kilkanaście lat temu tendencja była taka, że wsie pustoszały, a mieszkańców przybywało w metropoliach, dziś na powrót zmęczeni miejskim hałasem, stresem i przeludnieniem, w poszukiwaniu wyciszenia, spokoju wracamy do natury.Więcej..
Jak pozbyć się kreta?
Krety, nornice, kuny to jedne z najpopularniejszych szkodników w ogrodach. Pierwsze z wymienionych to niewielkie, pokryte futerkiem zwierzęta (ssaki), które nie widzą, za to mają świetny słuch oraz duże łapy z pazurami. I choć nie podgryzają korzeni warzyw, kopiąc podziemne tunele mogą uszkadzać rośliny powodując ich usychanie.Więcej..
Jak wytępić mrówki?
Chociaż pośród szkodników zagrażających roślinom uprawianym w ogrodzie wymienia się przede wszystkim krety, kuny, nornice, a także mszyce i mole okazuje się, że sporo szkód mogą wyrządzić również tak małe i niepozorne stworzonka, jakimi są mrówki.Więcej..
Zabezpieczanie trawnika przed moczem psa – URYNAL

Co powoduje żółte plamy? Otóż zawarty w moczu azot, a właściwie jego nadmiar. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Państwu stosunkowo nowy produkt na polskim ryku – URYNAL z firmy Zielony Dom.

Więcej..
Jak pozbyć się ptaków i gołębi na balkonie ? Preparaty na gołębie.

Ptasie odchody nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również wiele chorób zakaźnych jest przenoszonych przez ptaki i ich odchody.

Więcej..
Jak pozbyć się kuny domowej?
W Polsce wyróżnia się dwa rodzaje kun: domową i leśną. Tą właśnie na tą pierwszą najczęściej narzekają nasi klienci.Więcej..
Kochasz swoje koty? Posadź im KOCIMIĘTKĘ!

Roślina to niepozorna i niewymagająca. Wieloletnia, nadaje się zarówno do doniczki jak i gruntu. Kwitnie na fioletowo, niebiesko, różowo lub biało w zależności od odmiany. Osiąga rozmiary oscylujące między 30-80cm.

Więcej..
Jak pozbyć się pająków?

Arachnofobia czyli lęk przed pająkamito stosunkowo powszechna fobia występująca właściwie na całym globie. Można ją próbować leczyć poprzez wygaszanie reakcji lub odwrażliwianie.

Więcej..
Jak pozbyć się karaluchów?

W moim domu są karaluchy – brzmi jak najczarniejszy koszmar. Niestety, ale karaluchy były są i będą. Mogą znaleźć się nawet w najbardziej czystym domu, choć z reguły mieszkańcy bloków są na nie dużo bardziej narażeni.

Więcej..
Jak pozbyć się kotów z podwórka

Bardzo często spotykamy się z frustrowanymi klientami, którzy pytają się nas jak pozbyć się obcych kotów z ogrodu. 

Więcej..
Lepy feromonowe. Czy Ty też miałeś kiedyś nieproszonych gości w kuchni??

Możemy je przynieść bezpośrednio ze sklepu spożywczego, mogą przejść od sąsiada. Z uwielbieniem wybierają szafki z mąkami, kaszami, orzechami - by tam na dłużej założyć całą kolonię.

Więcej..
Strach przed wyciaganiem KLESZCZY? Jak wyciągać KLESZCZE?

Czy to normalne, że boimy się wyciągnąć KLESZCZA? Jak to bezpiecznie zrobić zamieszczamy w naszym artykule.

Więcej..
Sezon na Kleszcze

Zabezpieczyć przed kleszczami możemy się w różnoraki sposób. Opryskując nasze ciało, ubrania specjalnymi środkami oraz w przypadku posiadaczy ogródków, działek – opryskując tereny wokół domu.

Więcej..