Facebook

(+48) 609 244 613; (+48) 537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Fasola szparagowa - odmiany, wysiew i uprawa

Fasolka szparagowa to niezwykle zdrowe warzywo, które zawiera dużo białka, witamin, mikroelementów, skrobi, wapnia, potasu, manganu, fosforu i błonnika pokarmowego.

Więcej..
Albicja - wszystko co chciałbyś o niej wiedzieć

Albicja to roślina, która znana jest z tego, że ponoć świeci w nocy. Jest ona niezwykle popularna niemalże na całym świecie. Wynika to z jej niekwestionowanych walorów ozdobnych.

Więcej..
Pomidory w ogrodzie - odmiany, wysiew i uprawa

Pomidor zwyczajny to jedno z najpopularniejszych warzyw, które zawiera w sobie bogactwo smaku, ale również mnóstwo witamin. Chętnie sięgają po nie zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Więcej..
Czy, jak i kiedy przesadzać róże w ogrodzie?

Róże są jednymi z najpopularniejszych kwitnących krzewów wybieranych do ogrodu. Mają nieziemsko piękne kwiaty, długo kwitną, a ponadto doskonale nadają się do małych i dużych ogrodów.

Więcej..
Jak ozdobić ogród kamieniami?

Wprowadzenie kamieni do ogrodu dodaje mu niezwykłego, a zarazem bardzo naturalnego charakteru. Kamienie w ogrodzie wyglądają estetycznie, a ponadto są trwałe, praktycznie niezniszczalne.

Więcej..
Marchewka - odmiany, wysiew i uprawa

Marchew to jedno z najpopularniejszych warzyw korzeniowych w Polsce. Jest ono cenione ze względu na pyszny smak, ale nie tylko.

Więcej..
Sposoby na osy, pszczoły i szerszenie

Osy, pszczoły i szerszenie budzą przeważnie strach oraz poirytowanie. Widząc tego typu latające owady, najczęściej je przepędzamy. Nic w tym dziwnego - potrafią one napędzić stracha zwłaszcza tym osobom, które są uczulone na ich jad.

Więcej..
Sprawdzone metody na tanie nawadnianie ogrodu

Podlewanie ogrodu to jedna z podstawowych czynności, która jest wykonywana przez każdego właściciela przydomowego kawałka zieleni. Jak wiadomo, pochłania to całkiem sporo wody, a tym samym rachunki nieubłagalnie rosną.

Więcej..
Jak pozbyć się nornic z ogrodu?

Nornice to gryzonie, o których słyszał chyba każdy właściciel ogrodu. Wyrządzają one ogromne szkody, gdyż niszczą rośliny i cebule kwiatów, korzenie, wyjadają owoce, a nawet gryzą korę drzew.

Więcej..
Jak skutecznie pozbyć się kreta z ogrodu?

Kret w ogrodzie nie jest oczekiwanym i mile widzianym gościem. To podziemny szkodnik, którego niezwykle ciężko się pozbyć. Jego gabaryty nie świadczą o jego umiejętnościach.

Więcej..
Co jedzą ślimaki w ogrodzie i jak się ich pozbyć?

Ślimaki jednym kojarzą się z piękna muszlą i bardzo powolnym zwierzątkiem. Innym zaś co roku spędzają sen z powiek, gdyż mimo niepozornej szybkości i niewielkich rozmiarów, potrafi siać spustoszenie w ogrodzie oraz w warzywniku.

Więcej..
Co robimy w ogrodzie w kwietniu - skuteczne porady dla ogrodników

Dla miłośników ogrodnictwa, wiosna jest najmilsza porą roku. Jest to czas porządków, urządzania na nowo zielonych zakątków, wybór nowych kwiatów, krzewów i drzew. Kwiecień wymaga od nas poświęcenia ogromnej ilości czasu i energii.

Więcej..
Jak pielęgnować lawendę w ogrodzie?

Lawenda jest znana jako ogrodowa piękność. Pochodzi znad Morza Śródziemnego, jednak od wieków uprawiana jest na całym świecie. Kwitnie obficie, ma nieziemski, fioletowy kolor, niesamowicie pachnie i wnosi do każdego ogrodu ogrom romantycznego nastroju.

Więcej..
Jaką trawę zasiać w ogrodzie?

Trawnik jest jednym z najbardziej efektownych elementów kompozycyjnych spotykanych w naszych ogrodach. Dobrze dobrany i prawidłowo pielęgnowany jest doskonałym tłem dla drzew ozdobnych, krzewów oraz kwiatów.

Więcej..
Narzędzia ogrodnicze do spulchniania gleby
Własny ogródek to nie tylko przywilej, ale i obowiązek. Oczywiście, jeśli posiadamy własny kawałek ziemi możemy cieszyć się w pełni naturalnymi zbiorami owoców i warzyw, możliwością odpoczywania na świeżym powietrzu oraz spotkaniami w gronie najbliższych przy grillu.Więcej..