Facebook

(+48) 609 244 613; (+48) 537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Wiosenne prace, czyli co robimy w ogrodzie w marcu?

Marzec w każdym ogrodzie to niezwykle intensywny czas. W tym miesiącu dni robią się coraz cieplejsze, śnieg topnieje, powoli nastaje wiosenna aura, więc praca w ogrodzie rozpoczyna się na dobre.

Więcej..
Wiata czy garaż?
Większość osób, które budują lub kupują dom zastanawia się nad tym, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń na parkowanie samochodu. Wiata czy garaż? To pytanie zadaje sobie masa ludzi. Jak to zwykle bywa, zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie ma swoich zwolenników.Więcej..
Jak zadbać o ogród jesienią?
Jesień w ogrodzie to czas, kiedy z drzew, krzewów i rabat zbieramy ostatnie plony późnego lata, a także przygotowujemy rośliny na nadejście zimowych mrozów, śniegu i przeszywających wiatrów.Więcej..
Studnie dekoracyjne do ogrodu
Studnia w ogrodzie to doskonały sposób na oszczędność. Własne ujęcie wody głębinowej, chociażby prowizoryczne przydaje się już na etapie budowy domu, a także później, chociażby do podlewania uprawianej roślinności.Więcej..
Kompost - Jak zrobić?
Jednym z najstarszych, stosowanych od niepamiętnych czasów, a przede wszystkim w pełni naturalnych nawozów jest kompost, który każdy z nas może samodzielnie przygotować we własnym ogródku. Wystarczy zebrać obierki z warzyw i owoców, skoszoną trawę i liście, które jesienią opadają z drzew.Więcej..
Jaki materiał na meble ogrodowe zapewni nam właściwy efekt wizualny, wygodę i trwałość?
Wiosna w pełni. Wreszcie możemy spędzać czas na działce za domem, cieszyć się słońcem i otaczającą nas zielenią. Snute przez całą zimę marzenia o delektowaniu się filiżanką kawy w okolicznościach natury i spotkaniach z przyjaciółmi w ogrodzie mogą się spełnić. Jednak, aby wypoczynek na świeżym powietrzu był jeszcze przyjemniejszy warto zadbać o odpowiednie wyposażenie tarasu lub altany.Więcej..
Jak zaprojektować ogród? Aspekty, które warto mieć na uwadze podczas aranżowania działki wokół domu
Własny dom na dużej posesji to marzenie większości ludzi na świecie. Już samo budowanie, remontowanie i urządzanie potrafi sprawiać niesamowitą radość. Niedaleka wizja mieszkania w zaaranżowanym według indywidualnych gustów i upodobań wnętrzach oraz wypoczywania na rozłożonym w drewnianej altanie ogrodowej leżaku napełnia nas pozytywną energią, daje siłę i motywację do działania.Więcej..
Przygotuj swój balkon na wiosnę!
Balkony tonące w kwiatach – nie ma wspanialszej ozdoby elewacji domu! Początek marca to idealna pora na to, aby zadbać o czystość na naszym balkonie i zainteresowanie się konkretnymi rodzajami roślin i kwiatów ozdobnych. Od czego zacząć?Więcej..
Konserwacja drewnianych elementów w ogrodzie - altan, tarasów i mebli
Drewno jest surowcem, który najbardziej pasuje do ogrodów. Doskonale prezentuje się na tle zielonych drzew, krzewów i trawnika. Jednak, aby wykonane z niego elementy, takie jak altany, tarasy i meble służyły nam przez wiele lat, a przy tym zachowały swoje walory estetyczne należy odpowiednio je konserwować.Więcej..
Meble do altany ogrodowej i na taras - jakie wybrać?
Altany ogrodowe oraz tarasy pełnią rolę szczególną na naszych posesjach. Stanowią bowiem strefę relaksu, gdzie latem skupia się nasze życie rodzinne i towarzyskie. To tu na fotelach i leżakach odpoczywamy na łonie natury, cieszymy się świeżym powietrzem, słońcem, zielenią i kolorem kwitnących kwiatów. W pogodne, ciepłe dni z ogromną radością spożywamy w nich posiłki w rodzinnym gronie, a wieczorami zapraszamy do wspólnego biesiadowania przyjaciół. Stąd tak ważne, aby w altanach i na tarasach znalazły się wygodne, solidne meble ogrodowe.Więcej..
Jak urządzić ogród przed domem?
O ile każdy z nas mniej więcej wie, co powinno znaleźć się na posesji za domem - intensywnie zielone trawniki, choćby najmniejsze rabaty warzywne, krzewy i drzewa owocowe, rośliny ozdobne, a także altany ogrodowe i tarasy z wygodnymi meblami, o tyle niekoniecznie mamy pomysł na aranżację przestrzeni przed budynkiem.Więcej..
Jaką altanę wybrać do ogrodu?
W dzisiejszych czasach altana wydaje się obowiązkowym elementem w każdym ogrodzie. Nie tylko stanowi ważną dekorację, ale przede wszystkim miejsce odpoczynku i spotkań z rodziną i przyjaciółmi w wiosenne i letnie dni.Więcej..
Trawnik - jak założyć?
Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w ogrodnictwie jest zakładanie trawnika. A to dlatego, że do czynności tej przystępujemy w letnie, słoneczne dni, podczas których skupiamy się na tym, jak piękny, intensywnie zielony będzie wkrótce nasz ogród.Więcej..
Jak poradzić sobie z brzydkim zapachem ze śmietnika?

Właściciele domków jednorodzinnych doskonale znają ten uciążliwy, szczególnie latem, problem. Roztaczająca się woń z naszego podwórkowego śmietnika oraz białe ruszające się larwy much to naprawdę nic przyjemnego.

Więcej..