Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie

Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

36,29 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie

O Roślinie

 

Zestaw składa się z 3 odmian: Empire Blue, Royal Red, White Profusion.

Do uzyskania takiego efektu sadzonki sadzimy w jednym dołku blisko siebie!!

Budleja to szybko rosnący krzew ozdobny, pochodzący z rejonów wschodniej Azji, Ameryki Południowej i Afryki. Budleja ma rozłożysty pokrój, a końce jej pędów zwisają pod ciężarem kwiatostanów. Liście budlei są jajowatolancetowate, ciemnozielone, od spodu biało owłosione. Na jesień opadają. Budleja znana jest też pod nazwą motyli krzew, bowiem jej kwiaty przywabiają motyle.

Zestaw Kolorowy Akcent tworzy spektakularny efekt, nikt nie przechodzi obojętnie wobec tak pięknej ozdoby ogrodu!

Często spotykamy się z pytaniami jakie krzewy posadzić, aby kwitły latem i jesienią. Polecamy właśnie na ten okres budleje i hortensje. W ostatnim czasie są one coraz chętniej sadzone w naszych ogrodach.

Budleja kwitnie od czerwca aż do października. Pachnące kwiaty zebrane w długie, wąskie, wiechowate kwiatostany, pojawiają się na wierzchołkach tegorocznych pędów. Charakterystyczną cechą kwiatu budlei jest pomarańczowe „oczko” w środku kwiatu.

Wielkość docelowa:

Wysokość ok 2m

Wymagania

 

Roślina łatwo się przyjmuje i nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Kupowana w pojemniku może być sadzona w okresie, gdy gleba nie jest zamarznięta (praktycznie więc od marca do listopada).

Krzew dobrze rośnie na glebie przepuszczalnej, żyznej, gliniasto-piaszczystej, lekko wilgotnej, o odczynie zbliżonym do obojętnego. Podczas suszy budleja wymaga podlewania. 

Stanowisko powinno być słoneczne i ciepłe, ponieważ budleja nie jest w pełni mrozoodporna. Przed zimą roślinę należy okryć, najlepiej usypując u podstawy krzewu kopczyk z ziemi, kory, trocin lub liści.

Budleja rośnie bardzo szybko i nawet kiedy zmarzną wszystkie jej części nadziemne, potrafi jeszcze w tym samym roku obficie zakwitnąć. W czasie wegetacji krzew należy 2–3-krotnie zasilać nawozami do roślin kwitnących.

Wczesną wiosną, zanim roślina rozpocznie wegetację, zalecane jest silne cięcie krzewu na wysokości około 20 cm nad ziemią. Cięta w ten sposób budleja dobrze się rozkrzewia i obficie kwitnie.

Szczegóły

Budleja Kolorowy Akcent 3 W Zestawie

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

 1. bardzo fajnie wygląda kientka on 02.10.2018
  Jakość produktu
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi

  budleja przyszły zdrowe, dobrze zabezpieczone, zakwitły już w pierwszym roku, bardzo mi się podoba efekt przeplatania

 2. Ok gosc on 31.10.2017
  Jakość produktu
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi

  Potwierdzam bardzo ładnie prezentuje się w ogrodzie, zakwitły już w pierwszym roku

 3. Mogłaby być większe te sadzonki, ale ogólnie jestem zadowolona iga on 14.09.2017
  Jakość produktu
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi

  Mogłaby być większe te sadzonki, ale ogólnie jestem zadowolona

 4. budleja tomek on 02.06.2017
  Jakość produktu
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi

  Kwiaty rewelacja!

 5. piękna sadzonka anna on 17.05.2017
  Jakość produktu
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi

  super

 6. super ff on 01.05.2017
  Jakość produktu
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi

  przepiękna

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem