Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki

Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

8,05 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki

O Roślinie

Byliny doskonale nadają się do każdego ogrodu a do tego mają wiele zalet - przede wszystkim nie trzeba ich co roku wysiewać na nowo. Są to rośliny wieloletnie o niezdrewniałych pędach mogące kwitnąć i wytwarzać nasiona corocznie, przez wiele lat. Możliwości wykorzystania bylin jest wiele ale stosuje się je przede wszystkim do tworzenia wielogatunkowych rabat lub kompozycji w formie grup czy rabat wyspowych na przykład na trawnikach.

Jedną z ciekawych bylin do naszego ogrodu jest Dzwonek. 

Poduszkowa bylina o pokroju kępkowym, dorastająca do 10 cm wysokości. Kwitnie BARDZO OBFICIE od czerwca do sierpnia, a po ponownym zakwitnięciu zdobi nasz ogród również we wrześniu.  Jej kwiaty są w kolorze liliowo - niebieskim. Kwiaty w kształcie gwiazdki. Roślina posiada lekko płożące się pędy, przez co świetnie prezentuje się latem w wiszących pojemnikach. Usuwanie przekwitniętych kwiatów wydłuża okres kwitnienia

Idealnie nadaje się do ogrodów skalnych, na murki, gdzie ziemia jest dostatecznie wilgotna. Szczególnie malowniczo wygląda wśród jasnych kamieni i skałek. Dzwonek możemy sadzić jako roślinę na obwódki.

 

POJEMNIK  P9  Waga 0,5kg

Wymagania

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon.

O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa może sprawić dużo satysfakcji i radości. Wymaga ona stanowiska słonecznego, ale raczej chłodnego. Preferuje stanowisko słoneczne oraz półcieniste. Lubi żyzną, lekko wilgotną, dobrze zdrenowaną glebę. 

Dzwonek karpacki jest byliną całkowicie mrozoodporną i niezmiernie rzadko atakowaną przez choroby i szkodniki roślin.

 

 

Szczegóły

Długo Kwitnący Dzwonek Dalmatyński Na Skalniaki

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem