Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem

Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem

- 18 stalowe zęby ze stali
- szerokość 46cm
25,69 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Kard

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem

Firma Kard to niekwestionowany lider w produkcji urządzeń gospodarczych i ogrodowych. Na rodzimym rynku działa już od 1977 roku, a doświadczenie zdobywane przez lata, pozwoliło na systematyczne ulepszanie produktów oraz dostosowywanie ich do potrzeb klientów. Wysokie parametry użytkowe plasują firmę w czołówce polskich producentów, a narzędzia z logo Kard cieszą się popularnością zarówno wśród prywatnych odbiorców, jak i profesjonalnych ekip ogrodniczych.

Grabie Mocne 18 Zębne Z Pałąkiem to specjalnie wzmocnione narzędzie, które charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem oraz zastosowaniem w procesie produkcji wysoko wytrzymałej stali. Co więcej, opisywany model został wyposażony w pałąk, w wyniku czego urządzenie Kard cechuje zwiększona odporność na uszkodzenia w trakcie prac ogrodowych. Pracę zdecydowanie ułatwi również mała waga grabi.

Stalowa głowica pokryta lakierem antykorozyjnym, solidny uchwyt oraz rząd 18 stalowych zębów o szerokości 46 cm czynią z produktu narzędzie praktyczne i uniwersalne, które znajdzie szerokie zastosowanie w ogrodzie i nie tylko. Grabie Mocne 18 Zębne z pałąkiem sprawdzą się do wyrównania powierzchni podłoża przed siewem, mieszania podłoża z nawozami, zbierania liści, oczyszczania rabat, rozgarniania ściółki i nie tylko. Narzędzia Kard to świetny wybór do dużego i małego ogrodu!

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem