Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Irga Rozesłana Eichholz Gęste Drobne Listki Irga Rozesłana Eichholz Gęste Drobne Listki

Irga Rozesłana Eichholz Gęste Drobne Listki

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

8,10 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Irga Rozesłana Eichholz Gęste Drobne Listki

O Roślinie

Irga to krzew ozdobnych chętnie sadzony w ogrodach ze względu na łatwość uprawy. Irga ma dekoracyjne liście, kwiaty i owoce. Niektóre gatunki mają liście przebarwiające się zimą, inne są zimozielone. Są też irgi znakomicie nadające się na rośliny okrywowe.

Irga Rozesłana Eichholz to odmiana o gęsto rozgałęzionych pędach, rosnących właściwie po ziemi. Gęste pędy zadarniają szybko i skutecznie powierzchnię gleby. Dorasta do ok. 30cm wysokości i ok. 100cm szerokości. Na pędach osadzone gęsto są drobne listki, zimozielone. Kwiaty drobne w białym kolorze pojawiają się w maju. Owoce są drobne kuliste o czerwonym kolorze często pozostają na pędach przez całą zimę. 

Irga jest dobrą rośliną okrywową, nadaje się na skalniaki jak również pod korony wysokich drzew. Jest rośliną zadarniającą dlatego często wykorzystywana jest na skarpy i różnych nachyleniach terenu gdzie tworzy zwarte rozlegle kobierce zieleni. 

Wymagania

Igra Rozesłana Eichholz nie jest rośliną wymagającą, dobrze znosi prawie wszystkie przeciętne gleby ogrodowe. Preferuje podłoża lekkie i przepuszczalne, gorzej rośnie tylko na mokrej i ciężkiej ziemi. Jest tolerancyjna pod względem pH, niezawodna prawie w każdych warunkach. Tylko młode rośliny zalecamy podlewać, starsze doskonale znoszą suszę.

Najlepiej rośnie w słońcu lub w półcieniu, jednak owoce lepiej wybarwiają się na słonecznych stanowiskach.

Roślina mrozoodporna.

 

Parametr Wartość
Rozmiar Pojemnik P9
Wiek sadzonki 2 lata

  

Szczegóły

Irga Rozesłana Eichholz Gęste Drobne Listki

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem