Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule

Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

11,34 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule

O Roślinie

Kalina Roseum  jest bardzo okazałym krzewem . Sadzona jest w ogrodach, ze względu na swój dekoracyjny pokrój i piękne kuliste, duże białe kwiaty osiągające nawet 15cm średnicy. 

Dorasta do wysokości 4m, szeroko rozrastając się przez odrosty korzeniowe Atutem są ładne powcinane jasnozielone liście,na jesień przybierające barwę szkarłatno-purpurową, które robią niezwykły akcent w każdym ogrodzie.

Piękny zapach kwitnących na przełomie maja i czerwca kwiatów, sprawia, że warto posadzić kalinę w ogrodach przydomowych, przy ścieżkach lub przejściach, z których często korzystamy.

Krzew ten jest ozdobą każdego ogrodu.  Doskonale komponuje się z innymi roślinami o podobnym terminie kwitnienia, ale o innej barwie kwiatów. Jest wystarczająco okazała, żeby rosnąć samodzielnie. Sprawdzi się w pojemnikach na balkonach i tarasach jak i przy nasadzeniach oczek wodnych. Ścięte kwiaty nadają się do wazonów. 


Wykorzystywana jest często w zieleni miejskiej.

 

 

Wymagania

Kalina Roseum jest krzewem niewymagającym. Bardzo dobrze znosi cięcie, jest tolerancyjna względem gleby. Najlepiej rośnie na glebie wilgotnej, umiarkowanie kwaśnej do całkowicie alkalicznej. 

Lubi stanowisko słoneczne i lekko zacienione. Zasilanie kompostem co 2-4 lata. W czasie długotrwałej suszy wymagane od czasu do czasu obfite podlewanie. 

Jest odporna na mróz i niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Szczegóły

Kalina Koralowa Roseum śniegowe 20cm Kule

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem