Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana

Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

16,74 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana

O Roślinie

 

Asplenifolia to wyjątkwo oryginalna roślina o bardzo wąskich liściach. Jest to krzew o wzniesionych pędach, jajowatym, ażurowym pokroju, dorasta do 3 m wysokości. Jej największą ozdobą są unikatowe ciemnozielone liście dorastające do 4-8 cm długości przy zaledwie 3-7 mm szerokości. Blaszki liściowe są lekko pofalowane. Jesienią atrakcyjnie przebarwiają się na żółto. Nadają roślinie oryginalny, bambusowaty wygląd.

Doskonale nadaje się do sadzenia w niewielkich ogrodach przydomowych, w parkach oraz zieleni osiedlowej pojedynczo lub w grupach po kilka sztuk. Pięknie prezentuje się zarówno na rabatach wśród innych krzewów lub bylin, oraz na tle wypielęgnowanych trawników. Jest to krzew bardzo efektowny, zwracający uwagę swoją lekkością i delikatnością, a przy tym nie sprawia żadnych kłopotów w uprawie.

Wielkość docelowa

Wysokość ok 3m

Wymagania

 Roślina łatwa w uprawie

Kruszyna pospolita 'Asplenifolia' jest rośliną łatwą w utrzymaniu, mało wymagającą w stosunku do gleby, jej zasobności w składniki pokarmowe i wodę. 

Dobrze rośnie na większości przeciętnych gleb ogrodowych, toleruje suszę. Jest w pełni odporna na mróz

Wymaga stanowisk słonecznych lub półcienistych. Nie wymaga cięcia, okrywania, ani nawożenia.

Szczegóły

Kruszyna Asplenifolia Polski Bambus Unikatowa Odmiana

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem