Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące
PROMOCJA -22%

Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

Normalna cena: 32,65 zł

Special Price 25,38 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące

O Roślinie

W naszych ogrodach ten krzew cieszy się sporą popularnością ze względu na swój niezwykły wygląd. Walory dekoracyjne posiadają między innymi liście, kora a co najważniejsze kwiaty !!

Lagerstroemia to niewielkie drzewo ozdobne dorastające do 4 metrów wysokości o ogromnych pachnących kwiatach w kolorze czerwonym zebranych w grona o długości nawet 20 cm. Kwiaty pachnące wydzielają delikatny aromatyczny zapach.

Jest to najdłużej kwitnąca roślina na świecie, kwitnie przez 120 dni, czyli 4 miesiące w roku!! Co czyni ją wyjątkowo atrakcyjną rośliną do domu i naszych ogrodów. Kwiaty pojawiają się na roślinie w pierwszym roku po posadzeniu.

Urokliwa roślina do uprawy w pojemnikach, na tarasach, balkonach, do nasadzeń w zacisznych miejscach ogrodu.

POJEMNIK P9   Waga 0,5kg

Wymagania

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon. O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa może sprawić dużo satysfakcji i radości.

Preferuje gleby dość wilgotne i niezbyt ciężkie.

Dobrze znosi lekko zacienione stanowiska, jednak najlepiej czuje sie w pełnym słońcu.

Krzew mrozoodporny do -18oC jednak w młodym wieku zaleca się porządne okrycie zimowe bądź przenoszenie do pomieszczenia o temperaturze 0-10st C

Szczegóły

Lagerstroemia Dynamite Kwitnie 4 Miesiące

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem