Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej

Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

32,40 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej

O Roślinie

Jedno z największych drzew iglastych na świecie jest w naszej ofercie i możecie Państwo posiadać je w swoim otoczeniu !!!

Dorasta do ponad 100 metrów wysokości. W Polsce dorasta do 30 m. Obszary występowania tego drzewa zostały objęte całkowitą ochroną jako park narodowy. Jest to jedna z najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych Stanów Zjednoczonych.

Wiele okazów ocenia się na około 3000 lat. Ma szarozielone, dość grube łuskowate igły. Boczne gałęzie układają się poziomo, a z wiekiem skłaniają się ku ziemi.

Przede wszystkim mamutowiec olbrzymi ma wartość kolekcjonerską, mało który ogrodnik posiada go w swoich zbiorach roślin. Prosimy pamiętać, że zajmuje bardzo dużo miejsca ze względu na swoje gabaryty.

Wymagania

Rośliny kupowane są w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon. O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa sprawi nam dużo satysfakcji i radości. Niemniej jedna nie możemy o nich zapominać:). 

Bezobsługowy iglak, który dobrze rośnie na większości gleb, jest doskonałym wyborem zarówno dla osób zabieganych, jak i tych, którzy spędzają dużo czasu w swoim ogrodzie.

Wymaga żyznych i wilgotnych gleb oraz ciepłych, osłoniętych stanowisk Preferuje stanowisko słoneczne do półcienistego. W młodym wieku najlepiej jest okryć roślinę. Wraz z wiekiem zwiększa znacznie swoją mrozoodporność.

Przedmiotem aukcji jest dwuletnia  sadzonka w pojemniku P9, który jest o wymiarach 9x9x10 cm.

Sadzonka posiada silny i zdrowy system korzeniowy, który zapewnia sukces w uprawie przy zachowaniu odpowiednich warunków upraw dla danego gatunku.

Prosimy pamiętać, że ZDJĘCIE oferowanej sadzonki wykonaliśmy w okresie jej pełnej wegetacji - okres letni.

Przypominamy, że rośliny to żywe organizmy i należy pamiętać że w każdym miesiącu ta sadzonka będzie wyglądać inaczej.

Rośliny, które Państwo kupujecie w okresie wczesnowiosennym oraz późno jesiennym pozbawione są liści oraz niezdrewniałych pędów (nie posiadają liści). W okresie jesiennym przebarwiają się także liście (nie będą zielone). Również byliny pozbawione są zazwyczaj części naziemnej.

Szczegóły

Mamutowiec Olbrzymi NAJwiększe Drzewo na Kuli Ziemskiej

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem