Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Miniaturowa Malina Ruby Beauty Do Donicy Miniaturowa Malina Ruby Beauty Do Donicy Miniaturowa Malina Ruby Beauty Do Donicy Miniaturowa Malina Ruby Beauty Do Donicy

Miniaturowa Malina Ruby Beauty Do Donicy

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

21,06 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Miniaturowa Malina Ruby Beauty Do Donicy

O Roślinie

Maliny to krzewy, których nie powinno zabraknąć ani na działce, ani w ogrodzie. Mimo, że są dość wymagające, to jednak smaczne owoce, pełne właściwości odżywczych i zdrowotnych są największą zapłatą za trud, jaki należy włożyć w ich uprawę. Przy odpowiednim doborze odmian, maliny można smakować od końca czerwca, nawet do pierwszych przymrozków.


Malina Ruby Beauty® jest pierwszą maliną na świecie o kompaktowym pokroju, osiagajacą wysokość do 1 metra. Produkuje aż 1,5 kg owoców z jednego krzewu. Ma bogato rozgałęzione, bezkolcowe pędy, jest mało wymagająca, nadająca się doskonale do Twojego Patio.


Ruby Beauty® jest obficie owocującą odmianą maliny, o tradycyjnym smaku i bardzo bogatym aromacie. Jest idealna do uprawy w donicach na każdym balkonie badź tarasie. Plonuje na dwuletnich pędach wczesnym latem. Po owocowaniu należy te pędy wyciąć, co umożliwi urośnięcie nowych do przyszłorocznych zbiorów. Rośliny powinny być sadzone pojedynczo w 10 litrowych donicach, lub po 3 w 40 litrowych donicach. Można ją również posadzić jako ozdobny żywopłot, wtedy odległość między roślinami powinna wynosić 70 cm

Wymagania

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon. O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa może sprawić dużo satysfakcji i radości.


Wymaga gleb średnio żyznych, umiarkowanie wilgotnych, próchniczej i przepuszczalnej o odczynie ok. 6,5Ph.


Preferuje stanowisko słoneczne. Sadzimy co 0,5 m natomiast rzędy co 2m. Rośliny należy sadzić płytko, tak aby korzenie były przykryte warstwą gleby grubości około 2 cm. Po posadzeniu gleba powinna być mocno ubita, aby ułatwić spływanie i przytrzymywanie wody.
Roślina mrozoodporna.

 

Szczegóły

Miniaturowa Malina Ruby Beauty Do Donicy

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem