Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Porzeczka Różowa Lwowa Fajna Inna Odmiana Porzeczka Różowa Lwowa Fajna Inna Odmiana Porzeczka Różowa Lwowa Fajna Inna Odmiana Porzeczka Różowa Lwowa Fajna Inna Odmiana

Porzeczka Różowa Lwowa Fajna Inna Odmiana

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

12,21 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Porzeczka Różowa Lwowa Fajna Inna Odmiana

O Roślinie

Porzeczka jest wieloletnim krzewem dorastającym do 2 metrów wysokości. Jej liście są duże, 3-5 klapowe, ciemnozielone. Na ich spodniej stronie znajdują się liczne, małe gruczoły, które wydzielają bardzo aromatyczne olejki eteryczne, nadające charakterystyczny zapach liściom porzeczki.


Porzeczka różowa  jest bardzo plenna, oraz wcześniej wchodzi w owocowanie. Rośnie średnio silnie, pokrój ma kulisty, w starszym wieku bardziej rozłożysty. Owoce tej odmiany porzeczki  są bardzo duże, różówe i błyszczące, zebrane w dość duże, zwarte grona. Dojrzewają bardzo wcześnie, bo na początku lipca, równomiernie, nie opadają. Nadają się do bezpośredniego spożycia, na przetwory i na soki.
Charakterysuje się bardzo dużą odpornością na szkodniki i choroby.

Warto rozważyć jej kandydaturę przy wyborze roślin do ogrodu.

POJEMNIK P9

WAGA 0,5kg

Wymagania

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon. O ile zapewnimy im dobre warunki wzrostu, nie są trudne w pielęgnacji, a ich uprawa może sprawić dużo satysfakcji i radości.


Do jego uprawy dobrze nadają się podłoża pruchnicze. Preferuje satnowska słoneczne lecz w półcieniu również doskonale da sobie radę. Roślina w  pełni mrozoodporna.

Szczegóły

Porzeczka Różowa Lwowa Fajna Inna Odmiana

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Smaczna! Moja ulubiona. Emilia on 25.07.2019
    Jakość produktu
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi

    Bardzo dobra odmiana, dzieci ją kochają.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem