Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Roundup Ultra żel Gotowy Do Użytku 140ml Substral
PROMOCJA -50%

Roundup Ultra żel Gotowy Do Użytku 140ml Substral

Środek chwastobójczy w formie żelu do bezpośredniego stosowania na liście chwastów. Do stosowania pomiędzy roślinami pożytecznymi, rabatami, skalniakami, różami. Precyzyjnie zwalcza chwasty w trudno dostępnych miejscach. Zwalcza korzenie. Wystarczy dotknąć. Przykleja się do liścia.

Normalna cena: 40,11 zł -50%

Special Price 19,95 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Substral

Brakuje 160,00 zł do darmowej wysyłki!

Szczegóły

Roundup Ultra żel Gotowy Do Użytku 140ml Substral

 UWAGA: data ważności do października 2020!!

Nowe NARZĘDZIE w ogrodzie .  Zwalcza chwasty jednym dotykiem.
Zadbany ogród,  który będzie pięknie wyglądał, to marzenie wielu osób . Na tej drodze częstym problem są chwasty , które wyrastają dosłownie  wszędzie, rosną  większe niż nasze kwiaty i zagłuszają  ich wzrost. Dodatkowo  konkurują o składniki odżywcze z gleby i światło.
Do tej pory największym problem było pozbycie się chwastów pomiędzy użytecznymi roślinami  na skalniakach, rabatach i  grządkach . Praktycznie jedynym dostępnym sposobem było ich mechaniczne usuwanie .  Jednakże najczęściej  trudno jest wyrwać chwasty wraz z całą bryłą korzeniową.  . Jeśli nie uda  się nam przeprowadzić  skutecznie tej operacji, to z dużym prawdopodobieństwem chwasty znów odrosną.   
W takich przypadkach oprysk ROUNDUPEM  chwastów w celu zwalczenia również ich korzeni  był bardzo utrudniony, gdyż mógł  uszkodzić pobliskie rośliny.  Dlatego też zaistniała potrzeba wprowadzenia preparatu w nowej formie użytkowej,  nie będącej wodnym roztworem spływającym po liściach, a który można by jednocześnie selektywnie zastosować na chwasty  bez ryzyka uszkodzenia pobliskich roślin.
Stąd powstał pomysł  zagęszczenia Roundupu i podania go w formie ŻELu jako precyzyjnego narzędzia do zwalczania chwastów wraz z korzeniami.  Roundup ŻEL  idealnie nadaje się do zwalczania chwastów rosnących pomiędzy roślinami.
Użycie tego nowatorskiego preparatu jest bardzo proste:

WYSTARCZA TYLKO JEDNO DOTKNIĘCIE

i żel przyklei się do liścia, a chwast zacznie usychać wraz z korzeniami.  

Bez problemu można stosować go między roślinami pożytecznymi na rabatach, skalniakach, pomiędzy różami i innymi gęstymi nasadzeniami. Opakowanie o pojemności 140 ml wystarcza na zwalczenie do 1000 chwastów.

Opakowanie: 140ml

NOWOŚĆ dolistny środek chwastobójczy w formie żelu, działający na roczne i wieloletnie chwasty, jedno i dwuliścienne w nowszej, bezpiecznej formule, przeznaczony do amatorskiego i bezpośredniego stosowania na liście chwastów. Niezawodny w zwalczaniu tych najbardziej uciążliwych.

Bez problemu można stosować go między roślinami pożytecznymi na rabatach, skalniakach, pomiędzy różami i innymi gęstymi nasadzeniami. Aplikacja jest bardzo precyzyjna, wystarczy dotknąć liścia, a preparat przykleja się do niego. Opakowanie o pojemności 140 ml wystarcza na zwalczenie do 1000 chwastów.

 1. OK! Patrycja on 06.03.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Super produkt i naprawdę fajne rozwiązanie. nie trzeba się martwić że produkt zniszczy nam rośliny na których nam zależy .

 2. fajne rozwiązanie jola on 25.05.2017
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  fajne rozwiązanie

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem