Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Same Kwiaty Złotlin Kwitnie  Całe Lato Same Kwiaty Złotlin Kwitnie  Całe Lato Same Kwiaty Złotlin Kwitnie  Całe Lato Same Kwiaty Złotlin Kwitnie  Całe Lato Same Kwiaty Złotlin Kwitnie  Całe Lato

Same Kwiaty Złotlin Kwitnie Całe Lato

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

12,42 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

Same Kwiaty Złotlin Kwitnie Całe Lato

O Roślinie

Złotlin japoński jest jedynym gatunkiem rodzaju złotlin, należącym do rodziny różowatych. Jego ojczyzną są rejony Chin i Japonii, ale ze względu na piękne, jaskrawo żółte kwiaty jest obecnie uprawiany również w wielu innych krajach świata. Pochodzenie oraz wygląd kwiatów sprawił, że złotliny nazywa się czasami również japońskimi złotymi różami.

Złotlin jest krzewem osiągającym do około 1,5 – 2 m wysokości, który bardzo szybko się rozrasta poprzez podziemne rozłogi, osiągając do 2 m szerokości. Pędy zielone, cienkie, wzniesione, słabo rozgałęzione.

Oferowana odmiana ceniona jest ze względu na swój ładny kulisty pokrój oraz pełne, pomponowate kwiaty w pomarańczowo-złocistym kolorze. Wyglądem przypomianają małe różyczki i licznie zdobią roślinę od maja do września.

Zielone liście złotlinu są lancetowate i posiadają wyraźne unerwienie oraz ostro ząbkowane brzegi. Jesienią ciekawie przebarwiają się na kolor żółty i opadają na okres zimy. Pędy jednak pozostają i są interesującym, zielonym akcentem w dość monotonnym, zimowym ogrodzie.

 

POJEMNIK P9   Waga 0,5kg

Wymagania

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon.

Krzew preferuje słoneczne wystawy, ale radzi sobie także na półcienistym stanowisku. Sadźmy go w zacisznych zakątkach ogrodu, osłoniętych przed zimową zawieruchą. Mimo, że krzew radzi sobie zimą, może przemarzać, a na otwartych przestrzeniach szczególnie.

Złotlin uprawiajmy na próchniczym, żyznym, świeżym podłożu, będzie dla rośliny korzystniejsze.  Poradzi sobie także na przeciętnej glebie ogrodowej. 

Osłonięte miejsce dla krzewu jest bardzo istotne, ponieważ otwarte przestrzenie mogą poważnie ograniczyć rozrost i kwitnienie rośliny.

Szczegóły

Same Kwiaty Złotlin Kwitnie Całe Lato

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem