Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Saprol Rośliny Ozdobne, Kwiaty, Róże 25ml Substral

Saprol Rośliny Ozdobne, Kwiaty, Róże 25ml Substral

Zwalcza choroby grzybowe w amatorskiej uprawie - długo działający do 21dni (czarna plamistość 28ddni) w ogrodzie, szklarni, a także w domu.
11,34 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Substral

Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Saprol Rośliny Ozdobne, Kwiaty, Róże 25ml Substral

 

Preparat SAPROL długo działający zabezpieczy i wzmocni naszą roślinę przez okres przynajmniej 3 tygodni. Zwalcza choroby grzybowe w amatorskiej uprawie - długo działający do 21dni (czarna plamistość 28dni) w ogrodzie, szklarni, a także w domu. Środek zwalcza plamistość liści, rdze i mączniaki prawdziwe na roślinach ozdobnych: róża, rośliny kwitnące i zielone, krzewy, rośliny iglaste.


Szczególnie jest to ważne na samym początku sezonu, gdy krzewy rozpoczynają wegetację. Gdyby jednak stało się tak, że zapomnieliśmy o tym i liście zaczną chorować mamy jeszcze szansę zwalczyć chorobę w roślinie. Ogranicza występowanie antraknozy po zastosowaniu, szczególnie długo chroni rośliny przed nowymi infekcjami. Środek wzmacnia wigor roślin i nabłyszcza liście, zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami (nie pozostawia osadu). Przeciwdziała opadaniu liści róż, które spowodowane jest przez czarną plamistość.


Preparat zwalcza i działa profilaktycznie. Praktycznie 2-3 opryski mogą zabezpieczyć roślinę na cały sezon – szczególnie jest to ważne dla nowych nasadzeń.

Dawkowanie: 15ml na 1 litr wody.

Opakowanie: 25ml

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
 1. POLECAM GOŚĆ on 25.08.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  SZYBKA WYSYŁKA I DOBRA CENA PRODUKTU;)

 2. OK Patrycja on 17.07.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Produkt szybko działa. polecam;)

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem