Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Środek Na Glony Pokon Klarowanie Wody 250ml

Środek Na Glony Pokon Klarowanie Wody 250ml

Strąca zawiesiny organiczne i nieorganiczne do osadu dennego. Jest wolny od azotanów, fosforanów i krzemianów, które powodują wzrost niepożądanych glonów.

28,60 zł
Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,00 zł
Kurier 14,00 zł

POBRANIE:

Kurier 16,00 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Środek Na Glony Pokon Klarowanie Wody 250ml

Firma POKON istnieje już od roku 1929. Zieloną butelkę z żółtą zakrętką można od wielu lat znaleźć w niemalże każdym gospodarstwie domowym. W roku 1929 Herman Pieter Bendien wspólnie z ówczesnym opiekunem publicznych terenów zielonych, inż. Bloemsmą, opracował pierwszą formułę nawozów Pokon. Nazwa 'Pokon' wiąże się bezpośrednio z tą właśnie formułą, gdyż oznacza wzory związków chemicznych P2O5 - K2O – N2, w których skład wchodzą: fosfor (P), potas (K) i azot (N).

Z biegiem lat firma POKON znacznie się rozrosła, dzięki czemu możemy dziś oferować różnego rodzaju produkty: nawozy, nasiona traw i ziemię do roślin. Jako prawdziwi pasjonaci zieleni stale się rozwijamy. Nasze korzenie sięgają już daleko poza Holandię.

Środek Na Glony Pokon Klarowanie Wody 250ml

Utrzymuje krystalicznie czystą wodę w oczkach wodnych.

Działa na zasadzie koagulacji na wszystkie rodzaje glonów, również nitkowate. Glony tworzą z preparatem łatwe do usunięcia cząstki zanieczyszczeń. Strąca zawiesiny organiczne i nieorganiczne do osadu dennego. Jest wolny od azotanów, fosforanów i krzemianów, które powodują wzrost niepożądanych glonów. Środek ulega całkowitej biodegradacji.

Dozowanie: 1 nakrętka (= 20 ml) wystarcza na 400 l wody w oczku.

Zawartość nakrętki należy wymieszać w kubku z wodą i wlać do oczka. Wytrącone cząstki zanieczyszczeń powinny zostać odfiltrowane przez filtr z wkładem lub odessane. Jeśli jest to konieczne, zabieg można powtórzyć w ciągu 24 h. Jeżeli zbiornik jest bardzo zanieczyszczony dawkę należy podwoić. Jeśli zbiornik jest wysoko zarybiony, a woda nie była regularnie wymieniana to pierwsze użycie Środka Na Glony Pokon Klarowanie Wody 250ml obniży przeciążenia w systemie. W takim przypadku preparat należy zastosować ponownie następnego dnia. Całe opakowanie (250ml) wystarcza na 5000 l wody. Preparatu nie wolno stosować w hodowli ryb przeznaczonych do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego. Preparatu nie stosujemy w czasie upału i w przerybionych zbiornikach - maksymalna ilość ryb to 0,5m na 1m3 wody.

  1. Super Małgorzata on 21.02.2021
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi
    Jakość produktu

    Świetny produkt

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem