Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
SUB AntyChwast NATUREN Total Substral Hobby 1L

SUB AntyChwast NATUREN Total Substral Hobby 1L

Substral AntyChwast TOTAL Hobby to linia produktów chwastobójczych (herbicydów) oparta w 100% na naturalnej substancji aktywnej (zawiera organiczny kwas pelargonowy). Środek wymyslony został oraz jest przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy chwastów

29,86 zł

Marka: Substral

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty 11,00 zł
Kurier 14,00 zł

POBRANIE:

Kurier 16,00 zł
Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Szczegóły

SUB AntyChwast NATUREN Total Substral Hobby 1L

NATURLNIE Zwalcza chwasty, nowy produkt firmy Substral.

Substral AntyChwast TOTAL Hobby to linia produktów chwastobójczych (herbicydów) oparta w 100% na naturalnej substancji aktywnej (zawiera organiczny kwas pelargonowy). Środek wymyslony został oraz jest przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy chwastów w ogrodzie, wokół domu, na działkach. Idealny do ścieżek, podjazdów, patio ( i innych powierzchni twardych i półtwardych) oraz do stosowania wokół podstawy róż, krzewów i drzew. Warto zaznaczyć, że można nim zwalczać chwasty pod drzewami owocowym i krzewami winorośli, ponieważ działa na zielone części roślin i nie uszkadza tych zdrewniałych.

W sprzyjających warunkach, widać pierwsze efekty nawet już po 2 godzinach od zastosowania.

Substral AntyChwast TOTAL Hobby jest bardzo bezpieczny dla gleby, gdyż ulega biodegradacji. To jest Naturalny produkt. Jest alternatywą dla wszystkich, którzy poszukują naturalnych rozwiązań w ogrodzie, nie chcą używać preparatów oparty na glifosacie, czy innych substancjach chemicznych. Jest to więc naturalny zamiennik Roundupu i pozostałych produktów zawierających glifosat.

Dostępne są zarówno opakowania w formie wydajnego koncentratu, jak również w gotowego do użycia spray’u w maszej ofercie.

Korzyści jakie daje Substral AntyChwast TOTAL Hobby:

 • Efekty widoczne nawet już po 2 godzinach,
 • 100% naturalna substancja aktywna zastosowana w preparacie,
 • Umożliwia ponowne sadzenie lub wysiew już 24 godziny po aplikacji,
 • Nie zawiera w ogóle glifosatu,
 • Uniwersalny środek chwastobójczy do stosowania na niechcianą roślinność,
 • Idealny do ścieżek, podjazdów, patio i wokół podstawy róż, krzewów, drzew i wielu innych miejsach.

Zastosowanie Substralu AntyChwast TOTAL Hobby:

Powierzchnie przepuszczalne pokryte niepożądana roślinnością tj. ścieżki, podjazdy drogi dojazdowe, tarasy, patia, wzdłuż ogrodzeń, ścian, żywopłotów, nieużytkowane rabaty i grządki przed siewem lub sadzeniem rośliny uprawnej, wokół krzewów i drzew ozdobnych. Jest to gotowy do użycia: maksymalna/zalecana dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 300 ml środka na 10 m2.

Środek możemy stosować w ciągu całego sezonu wegetacyjnego, po wschodach chwastów. Maksymalna liczba zabiegów z użyciem Substral AntyChwast TOTAL Hobby w sezonie wegetacyjnym to 4. Musimy zachować odstęp między zabiegami  7 – 21 dni.

Skład Substralu AntyChwast TOTAL Hobby:

Kwas pelargonowy (związek z grupy kwasów karboksylowych) - 43g/l (4,31 %) – gotowy do użycia

Substral AntyChwast TOTAL Hobby zwalcza:

Herbicyd niszczy zielone, nadziemne części roślin, mające bezpośredni kontakt ze środkiem. U roślin opryskanych następuje zniszczenie błon komórkowych i ich dehydratacja, a następnie zahamowanie wzrostu, deformacje i zamieranie. Najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych (wysokość nie więcej niż 10 cm), w warunkach sprzyjających intensywnemu ich wzrostowi.

Substral AntyChwast TOTAL Hobby działa w różnych warunkach pogodowych, jednak najlepsze efekty uzyskuje się po jego zastosowaniu w ciepłe i słoneczne dni. W sprzyjających warunkach pierwsze objawy działania środka (zamieranie na zielonych częściach roślin) widać już po upływie 2-3 godzin od zabiegu.

Chwasty wrażliwe: dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, maruna bezwonna, mlecz kolczasty, mlecz zwyczajny, przetacznik bluszczykowaty, psianka czarna, rdest plamisty, rumianek bezpromieniowy, samosiewy rzepaku, sporek polny, starzec zwyczajny, żółtlica owłosiona, żółtlica drobnokwiatowa.

Chwasty średnio wrażliwe: chwastnica jednostronna, przetacznik perski, rumianek pospolity, tasznik pospolity, wiechlina roczna.

UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie.

Informacje dodatkowe

SUB AntyChwast NATUREN Total Substral Hobby 1L

Pojemność 1000ml
 1. Polecam Eliza on 25.08.2020
  Jakość produktu
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi

  Szybko działa, polecam

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem