Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów

żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów

Szanowni Państwo, ze względu na ogromną ilość zamówień w tej chwili zawiesiliśmy chwilowo sprzedaż TYLKO SADZONEK. Pozostałe produkty są dostępne w naszej ofercie. 

10,93 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Szkółka Ogrodnicza

Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Informacje dodatkowe

żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów

O Roślinie

Żylistki przybyły do naszych ogrodów z Dalekiego Wschodu. Pierwotnie były one hodowane głównie na japońskich wyspach Kiusiu, Honsiu i Sikoku.

Najczęściej spotykanym gatunkiem jest żylistek wysmukły . Osiąga około 1,5m wysokości i niewiele więcej szerokości. Charakteryzuje się bardzo obfitym kwitnieniem. Kwiaty pojawiają się już w maju tworząc dochodzące nawet do 10 cm grona. Pochodzący z Japonii należy do jednych z najbardziej wytrzymałych na mrozy żylistków. Doskonały do niewielkich ogrodów, znakomicie uzupełni grupy krzewów oraz rabaty bylinowe, gdzie może pełnić rolę tła. Kwitnie w okolicach czerwca.

Ponieważ jego dekoracyjność wynika głównie z ładnych kwiatów należy go sadzić jako tło dla innych bardziej dekoracyjnych krzewów i pozostałych roślin uprawianych w ogrodzie. Krzewy charakteryzują się sezonowym ulistnieniem.

 

POJEMNIK P9 Waga 0,5kg

Wymagania

Rośliny nabywamy w pojemniku, dlatego możemy sadzić je przez cały sezon.

Żylistki są łatwe w uprawie i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Poradzą sobie na glebach przeciętnych, umiarkowanie wilgotnych. Preferują stanowiska słoneczne do półcienistych. Lekkie zacienienie nie przeszkadza ładnemu i obfitemu kwitnieniu. Aby krzewy zdrowo rosły warto je podsypać dobrze rozłożonym kompostem.

Podczas upałów warto go podlewać. Ponadto nie wymaga innych zabiegów.

Roślina w pełni mrozoodporna

 

Szczegóły

żylistek Deutzia Gracilis Lawina Kwiatów

Szanowni Państwo, przy wysyłce sadzonek dbamy, aby klient otrzymał je w nienaruszonym stanie, każda przesyłka jest odpowiednio pakowana. Każda roślina przed wysyłką odpowiednio podlana na czas transportu. Za produkt bierzemy pełną odpowiedzialność i odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia roślin przez firmę kurierską mając na uwadze Państwa zadowolenie. Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzają Państwo jakiekolwiek niezgodności w zawartości przesyłki, jakości , lub kondycji roślin prosimy o kontakt mailowy. Reklamacje będą uwzględniane tylko wtedy, kiedy otrzymamy od Państwa maila ze zdjęciami wykonanymi w dniu odebrania przesyłki. Zdjęcie powinno być wyraźne i przedstawiać dokładnie to, co Państwo kwestionują.

Wszystkie otrzymane od Państwa zamówienia będą realizowane w przeciągu 7 dni wysyłkowych. Za dni wysyłkowe uważa się: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.Sprzedawane przez Nas sadzonki są roślinami zahartowanymi na panujące w Polsce warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane rośliny są rozmnażane drogą wegetatywną przez ukorzenienia sadzonek z matecznika co daje Państwu gwarancje kwitnienia już w młodym wieku. Młode rośliny zahowują wszystkie cechy i czystość gatunku. Oferowane przez nas rośliny sprzedawane są w pojemnikach co pozwala na wysadzanie ich do gruntu prawie przez cały rok.

NASZE SADZONKI SĄ BARDZO DOBRZE UKORZENIONE CO POZWALA NA WYSADZANIE DO GRUNTU JUŻ OD WCZESNEJ WIOSNY AŻ DO PÓŹNEJ JESIENI I DAJE TO GWARANCJĘ PRZYJĘCIA ROŚLINY.

W galerii widoczna przykładowa sadzonka.

WAŻNE: WSZYSTKIE SADZONKI WYSYŁANE SĄ bezpośrednio ZE SZKÓŁKI OGRODNICZEJ.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem