Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Zraszacze Ogrodowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Od teraz, możesz zaoszczędzić czas i mieć pewność, że poszczególne rośliny i trawnik są odpowiednio nawodnione i to przy minimalnym trudzie. Zraszacze ogrodowe oprócz zastosowania praktycznego, estetycznie się prezentują, a ich działanie jest efektowne. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada w asortumencie zraszacze do każdego typu i rodzaju ogrodu. Bez względu na to, jak dużym terenem dysponujesz, u nas zaopatrzysz się w niezbędne gadżety nawadniające. Zraszacz wahadłowy idealnie sprawdzi się w przypadku nawadniania dużych powierzchni. Daje on możliwość regulowania strumienia przepływu wody (od skoncentrowanego strumienia do mgiełki).

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 35

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 35

  1. 1
  2. 2

Najlepsze zraszacze ogrodowe

Nawadnianie ogrodu to czynność, która w cieplejszych miesiącach jest wykonywana niezwykle często. Bez sprzętów odpowiedniego rodzaju, potrafi ona zamienić się w przykry obowiązek, zajmujący masę czasu i kosztujący nas sporo wysiłku. Jeśli marzysz o tym, by podlewanie przebiegało szybko, sprawnie i bezproblemowo, to Gardenowo.pl ma dla Ciebie interesujące opcje.

Szeroki wybór zraszaczy ogrodowych

Różnego rodzaju pistolety zraszające to akcesoria uniwersalne. Za ich pomocą możliwe jest nawadnianie mgiełką, ale też strumieniem wody. Jeśli szukasz gadżetów rozpraszających wodę za pomocą ruchomej głowicy lub obracających się dysz, to na pewno zainteresuje Cię zraszacz 8-funkcyjny lub dookolny. Proponujemy również gadżety, które rozbijają krople wody w mgiełkę. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, co sprawi radość również Twojemu dziecku, to zraszacz tańczący kwiatek będzie idealny ze względu na kolory i formę. Podkreślamy, że Gardenowo.pl posiada w ofercie jednie zraszacze ogrodowe renomowanych producentów, takich jak m.in. Raco, Gardena. Produkty tych marek charakteryzują się solidnością wykonania i zastosowaniem najlepszych materiałów. Zaopatrując się w takie akcesoria, zyskujesz pewność, że będą Ci one służyły wiele lat. Mało tego, akcesoria te są wygodne w użyciu i pozwalają zaoszczędzić czas.

Zraszacze ogrodowe pasujące do każdego systemu nawadniającego

Dzisiaj sprzętów i akcesoriów do nawadniania ogrodu nie brakuje, a wprost przeciwnie. Ogromny wybór sprawia, że właściciel ogrodu, zarówno ten mocno angażujący się we wszystkie prace, jak i hobbysta, nie wie, na co się zdecydować. Wiadomo, że na wstępie rzucamy się na wszystko, z czasem jednak dochodzi do nas głos rozsądku. Elementem, o którym warto pomyśleć, jest zraszacz ogrodowy. Dzisiaj mamy do wyboru całą masę akcesoriów tego rodzaju, które będą praktyczne, a przy okazji ułatwią nam prace w sposób znaczący. Jak wiadomo podlewanie ogrodu to czynność wykonywana bardzo często. Zraszacze ogrodowe nam to ułatwią, a przy okazji może je dostosować do naszych wytycznych. Bez względu na to, czy zależy nam na solidnym podlaniu, czy na wytworzeniu mgiełki, teraz nie będziesz miał żadnych problemów. W sklepie gardenowo.pl znajdziesz dokładnie takie gadżety i dodatki do nawadniania ogrodu, jakich szukasz. Pamiętaj o tym, że zraszacze ogrodowe odpowiedniej jakości są nie tylko praktyczne, ale przy okazji ekonomiczne. Woda nie będzie już zużywana na nieprzemyślane podlewanie. Zraszacze pomogą w zapewnieniu roślinom dokładnie takiej ilości wody, jaka jest im potrzebna.