Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Narzędzia ogrodnicze i akcesoria

Product was successfully added to your shopping cart.

Zarówno niewielki ogród, jak i przeogromny sad, wymagają wykonywania regularnych czynności pielęgnacyjnych. Im lepsze narzędzia posiadamy, tym lepiej dla nas. Ręczne narzędzia ogrodnicze, maszyny i akcesoria ogrodnicze mogą w sposób znaczący wpłynąć na poprawę komfortu pracy ogrodnika, sprawność i szybkość wykonywania czynności pielęgnacyjnych w ogrodzie. W sklepie internetowym Gardenowo posiadamy szeroki asortyment ręcznych narzędzi ogrodniczych od renomowanych producentów. Znajdziesz u nas profesjonalne narzędzi ogrodnicze marek: Alfa, profesjonalne narzędzia ogrodnicze BROWIN, akcesoria i narzędzia do ogrodu Cellfast, Kard, Raco, Fiskars. Najwyższej jakości narzędzia ogrodnicze zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, sprawdź w sklepie internetowym Gardenowo i skomponuj własny zestaw narzędzi ogrodniczych!

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 273

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 273

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Akcesoria i narzędzia niezbędne w ogrodzie

Pielęgnacja ogrodu to czynność wymagająca bardzo dużo pracy i wysiłku. Jej wykonanie nie jest możliwe, bez profesjonalnych narzędzi i sprawnych akcesoriów. Solidne narzędzia ogrodnicze to podstawowe wyposażenia zarówno dla ogrodnika-amatora, jak i dla ogrodnika-profesjonalisty. Dzięki nim praca w ogrodzie będzie przyjemniejsza, szybsza i przede wszystkim lżejsza. Nasz sklep z narzędziami ogrodniczymi proponuje ręczne narzędzia ogrodnicze sprawdzonych i cenionych producentów, po które chętnie sięgają zarówno hobbyści, jak i profesjonaliści.

Narzędzia do ogrodu – podstawowe elementy niezbędne w pracy ogrodnika

Sklep internetowy Gardenowo.pl ma niezwykle rozbudowaną ofertę profesjonalnych narzędzi ogrodniczych. Proponujemy szeroki wybór sprzętów i akcesoriów pomocnych w codziennej pracy w ogrodzie każdej wielkości. Można u nas znaleźć opryskiwacze (opryskiwacze, lance, części do opryskiwaczy), akcesoria nawadniające (zraszacze, złączki, końcówki, wózki, węże ogrodowe), kompostowniki i preparaty do kompostowania, jak i ręczne narzędzia ogrodnicze (m.in. spulchniacze, znaczniki, areatory, kultywatory, grabie, łopaty, szpadle, widły, nożyce, sekatory, piły, noże, siekiery, siewniki, obsypniki, motyczki, łopatki, grabki). Tego rodzaju gadżety sprawią, że praca w ogrodzie stanie się przyjemnością. Nasz sklep internetowy oferuje sprawdzone narzędzi ogrodnicze, które są wytrzymałe i wykonane z najtrwalszych i najlepszych materiałów. Kupując narzędzia ogrodnicze w sklepie Gardenowo.pl, masz spokój na wiele lat.

Żadna praca w ogrodzie nie może się obejść bez odpowiedniego sprzętu. Solidne narzędzia ogrodnicze to obowiązkowe wyposażenie każdej osoby, która posiada kawałek zieleni do dyspozycji. Bez względu na to, czy jesteś ogrodnikiem-amatorem, czy profesjonalistą, gołymi rękoma nie będziesz w stanie wykonać wszystkich czynności. Kupując narzędzia ogrodnicze dobrej jakości, zapewnisz sobie odpowiedni komfort pracy, ale również zadbasz o swoje bezpieczeństwo. Pamiętaj, że sprzęt zakupiony na promocjach a marketach, czy też na straganach, najczęściej po kilkukrotnym użyciu, nadaje się już do wyrzucenia. Mało tego, jego używanie nie jest komfortowe, a praca sprawia więcej trudności, aniżeli mogłoby się to wydawać. Zaoszczędź swój czas, nerwy i postaw na sprawdzony sklep z narzędziami ogrodniczymi Gardenowo.pl.

Narzędzia ogrodnicze – dla amatorów i profesjonalistów

Nasz internetowy sklep ogrodniczy posiada w ofercie narzędzia ogrodnicze, które są niezbędne, bez względu na to, jaki ogród posiadasz. Nasz asortyment obejmuje areatory, kultywatory, grabie, łopaty, szpadle, widły, motyczki, łopatki, grabki, nożyce i sekatory, obsypniki, piły, noże, siekiery, siewniki, spulchniacze i znaczniki. Od teraz, wszystkie sprzęty, możesz zakupić w jednym miejscu. Podkreślamy, że oferujemy akcesoria ogrodnicze najlepszych i cenionych producentów, które wyróżniają się odpowiednimi materiałami, solidnością oraz wytrzymałością. Sprawdzą się one zarówno w przypadku profesjonalnych prac, jak i hobbystycznych. Czynności wykonywane w ogrodzie będą na pewno dużo przyjemniejsze oraz co istotne, łatwiejsze, gdyż nie będziesz musiał w nie wkładać tyle wysiłku. Odpowiednie narzędzie ogrodnicze to podstawa – wyposaż się w nie już teraz! Pamiętaj, by przed ich skompletowaniem, zastanowić się dokładnie, które sprzęty są dla Ciebie niezbędne. Sklep z narzędziami ogrodniczymi Gardenowo.pl proponuje zarówno te, wykorzystywane codziennie, jak i specjalistyczne sprzęty, wykorzystywane w przypadku profesjonalnych upraw. U nas znajdziesz każde narzędzie, bez względu na to, czego szukasz!