Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Zwalczanie Szkodników

Product was successfully added to your shopping cart.

Karaluchy i prusaki należą do niebezpiecznych insektów, które wywołują nie tylko niechęć, ale również panikę. Kiedy tylko je zauważymy, to od razu próbujemy wszystkiego, byleby jak najszybciej się ich pozbyć. Zwalczanie szkodników to mnóstwo domowych sposobów, by je zwalczyć – część z nich jest bardziej skuteczna, inne zdecydowanie mniej. W walce z tymi insektami liczy się czas, choćby z tego względu, że szkodniki niezwykle szybko się rozmnażają, a jak wiadomo im ich więcej, tym ciężej się ich pozbyć. Nie warto zastanawiać się, która z domowych, dobrze znanych metod, będzie najskuteczniejsza. Od razu sięgnijmy po radykalne preparaty eliminujące problem niemalże natychmiast.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 301

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 301

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sposoby na pozbycie się karaluchów i prusaków

W asortymencie Gardenowo.pl znajdziesz środki owadobójcze na prusaki i karaluchy, które poradzą sobie ze wszystkimi osobnikami. Bez względu na to, czy szukasz preparatów w formie granulatu, czy może czegoś zupełnie innego, to teraz masz ogromny wybór. Przejdź do działania i pozbądź się karaczanów ze swojego domu.

Środki owadobójcze na karaluchy i prusaki

Rzadko która osoba jest w stanie rozróżnić karaluchy od prusaków. Insekty te różnią się jedynie kolorem – prusak jest bursztynowy i posiada dwie ciemne podłużne plamki na głowie, podczas gdy karaluch jest niemalże czarny i charakteryzuje się większą głową. Przyjęło się, że na obydwa insekty mówimy po prostu „karaluchy”. Jakkolwiek by nie patrzeć, wywołują one nieprzyjemne skojarzenia i sporo problemów. W końcu ciężko się ich pozbyć, szybko się namnażają, a do tego żyją długo – nawet do dwóch lat. Najczęściej na swoją kryjówkę wybierają one ciemne miejsca, w których mogą złożyć kokony. Samice karaczanów mogą złożyć tych kokonów nawet 5 w ciągu całego swojego życia. Wizja ta jest na tyle przerażająca, że jeśli choć raz zauważymy insekty w swoim domu, to doskonale sobie zdajemy sprawę z ogromu problemu. Z tego też względu zwalczanie trzeba zacząć niemalże od razu. Skuteczne preparaty pozwolą wyeliminować nie tylko pojedyncze sztuki, ale całą gromadę, która się zasiedliła w naszym domu.

Jak zwalczyć karaluchy i prusaki?

Do walki z karaluchami i prusakami wykorzystajmy silne środki, które są oczywiście bezpieczne dla naszego zdrowia. Z asortymentu Gardenowo.pl korzystać mogą zarówno firmy zajmujące się dezynsekcją, jak i osoby, które chcą jak najszybciej pozbyć się problemu. Kładziemy nacisk na to, żeby klienci mieli do wyboru jedynie preparaty na karaluchy znanych producentów. Środki dostępne są w różnych pojemnościach, by zapewnić wygodę i dostosować opakowanie do skali problemu. Nie bez znaczenia pozostaje również korzystna cena. Bez względu na to, z jak dużą gromadą insektów się zmagasz, teraz dasz radę je unieszkodliwić. Pamiętaj – zacznij działać jak najszybciej. Oszczędź sobie nerwów i zamów coś z asortymentu gardenowo.pl już teraz. Przeprowadzaj dezynsekcję błyskawicznie, zanim szkodniki skutecznie się zadomowią w Twoim otoczeniu.