Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.

Produkty 1 do 20 z 154

na stronę
Jak pozbyć się mchu z trawnika?

Pozbycie się mchu z trawnika nie jest zadaniem łatwym i wymaga zastosowania kilku metod jednocześnie. Najlepiej więc, by w ogóle się nie pojawił. 

Więcej..
Polyversum co to jest? Kiedy i jak często stosować?

Uniwersalny środek zwalczający choroby grzybowe roślin sadowniczych, warzywnych czy ozdobnych. Sprawdzi się na trawnikach i krzewach owocowych. 

Więcej..
Lawa wulkaniczna do kwiatów

Lawa wulkaniczna to produkt o wszechstronnym zastosowaniu w ogrodzie. Sprawdzi się jako samodzielny surowiec, jednak jej właściwości wykorzystywane są często przez producentów środków do pielęgnacji roślin. 

Więcej..
Co to jest mączka bazaltowa? – zastosowanie w ogrodzie

Mączka bazaltowa to produkt naturalny, powstały po zmieleniu skały bazaltowej. Z powodzeniem wykorzystywana w ogrodnictwie od wielu lat, zwłaszcza w uprawach ekologicznych. 

Więcej..
Nawożenie roślin balkonowych. Porady i praktyczne podpowiedzi.

Czym i jak często nawozić kwiaty balkonowe? Nawożenie roślin balkonowych &ndash wszystko, co musisz wiedzieć. ZERKNIJ.

Więcej..
Choroby pomidorów – jak je rozpoznać i jak z nimi walczyć?

Na co najczęściej chorują pomidory? Jak rozpoznać choroby pomidorów i jak z nimi walczyć? Podpowiadamy!

Więcej..
Jak i kiedy sadzimy lilie? Sadzenie lilii krok po kroku

Podpowiemy Państwu jak poznać czy nasze cebulki lilii są zdrowe. Wskażamy jak przygotować stanowisko oraz jak przygotować podłoże, a także kiedy sadzimy lilie.

Więcej..
Kiedy zaczynamy nawozić borówkę amerykańską?

Borówka amerykańska - zasady uprawiania borówki amerykańskiej, podpowiadamy kiedy zaczynamy nawozić borówkę amerykańską oraz jakie moga wystąpić niedobory składników odżywczych przy uprawie borówki amerykańskiej. 

Więcej..
Kiedy zaczynamy nawozić hortensje?

Sprawdź kiedy nawozić hortensje w swoim ogrodzie. Krok po kroku wprowadzimy cię w tajniki jak osiągnąć eleganckie, wybarwione hortensje . A przede wszystkim podpowiemy kiedy zaczynamy nawozić hortensje.

Więcej..
Wiosenne nawożenie ogrodu

W artykule podpowiemy Państwu w jaki sposób, kiedy oraz czym nawozić wiosennie w ogrodzie.

Więcej..
Co zamiast Topsin M 500 SC?

Sprawdzony środek grzybobójczy topsin został wycofany. Czy zastapić tak dobry produkt? Sprawdź jakie propozycje mamy dla Ciebie.

Więcej..
Jak przygotować trawnik przed zimą?

Podpowiemy Państwu w jaki sposób przygotować trawnik przed zimą. Jesienna pielęgnacja trawnika dla wielu jest mało ważna co niestety jest błędnym mysleniem. Dlaczego? O tym przeczytasz w naszym artykule.

Więcej..
Brązowienie iglaków - Dlaczego iglaki brązowieją?

Chcesz się dowiedzieć dlaczego brązowieją IGLAKI? Podpowiemy jakie czego moga to być przyczyny i w jaki sposób szukać pomocy by ratować nasze krzewy.

Więcej..
Wiosenne opryski drzew owocowych. Czym pryskać drzewa owocowe.

Zerknij i dowiedz się jak zaplanować wiosenne opryski drzew owocowych. Kiedy i czym pryskać drzewa owocowe na wiosnę. 

Więcej..
Nawożenie trawnika na wiosnę

Podpowiemy w naszym artykule co jest najważniejszym celem wiosennego nawożenia trawnika oraz jak uzupełnić cenne związki odżywcze trawnika. 

Więcej..
Jak przycinać tuje?

Sprawdź jak dobrać odpowiedni harmonogram oraz sposób przycinania tuj, który  uzależniony jest od funkcji, jaką krzew spełnia w ogrodzie, ale również od konkretnej odmiany. 

Więcej..
Gnojówka z pokrzywy – jak zrobić i do czego używać

Pokrzywa uważana jest przez większość osób za chwast, jednak doświadczeni ogrodnicy wiedzą, że jest to roślina niezwykle użyteczna w gospodarstwie rolnym czy ogrodzie, a gnojówka z pokrzywy to skuteczny i naturalny preparat do ochrony roślin.

Więcej..
Czym nawozić tuje? Kiedy nawozić tuje.

Nawożenie tui jest kluczowym zabiegiem pielęgnacyjnym, który dostarcza roślinie niezbędnych składników pokarmowych. Pominięcie tego kroku w krótkim czasie przyczyni się do brązowienia lub żółknięcia pędów, a nawet ich opadania. Czym nawozić tuje, by zapobiec osłabieniu rośliny? Poznaj podstawowe zasady i terminy nawożenia tui.

Więcej..
Domowe sposoby na mrówki. Naturalne sposoby na mrówki.

Mrówki w domu lub ogrodzie to sytuacja, która wymaga szybkiej interwencji. Szybkiej i skutecznej! Oprócz różnego rodzaju środków chemicznych, które polecane są w przypadku inwazji mrówek, równie dobrze sprawdzają się metody z wykorzystaniem produktów znajdujących się w większości domów. Jak efektywnie zlikwidować mrówki z posesji? Poniżej kilka domowych sposobów na uciążliwego owada.

Więcej..
Domowe sposoby na mszyce. Naturalne sposoby na mszyce.

Mszyce to jedne z najgroźniejszych, a jednocześnie najszybciej rozmnażających się szkodników roślin. Aby pozbyć się intruza, można skorzystać z gotowych preparatów chemicznych dostępnych w sklepach ogrodniczych lub posłużyć się domowymi i zdecydowanie bardziej ekologicznymi metodami. Poznaj domowe sposoby na mszyce. Sprawdź, które z nich możesz zastosować w swoim ogrodzie.

Więcej..

Produkty 1 do 20 z 154

na stronę