Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.

Hurtownia ogrodnicza – wszystkie produkty w jednym miejscu

Hurtownia ogrodnicza Gardenowo

to odpowiedź na rosnące zainteresowanie profesjonalnymi produktami do uprawy i pielęgnacji roślin. Z myślą o naszych Klientach stale poszerzamy asortyment, dbając o to, by nasza oferta trafiała zarówno do hobbystów, jak i profesjonalistów, którzy zajmują się uprawą roli oraz produkcją ogrodniczą.

Jesteśmy dumni, że od wielu lat znajdujemy się w czołówce internetowych sklepów ogrodniczych, a jednocześnie nadal robimy wszystko, by oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe standardy jakości i były jej wyznacznikiem. Nie spoczywamy na laurach, czego dowodem jest nieustanny rozwój i podnoszenie kompetencji, profesjonalne doradztwo, a przede wszystkim – kompleksowa oferta.

Wszystkie sprzedawane przez nasz internetowy sklep rolniczy podłoża, środki ochrony i pielęgnacji roślin i opryski, są w 100% oryginalne, a asortyment tak dobrany, by zapewnić roślinom kompleksową ochronę przed szkodnikami, chorobami oraz chwastami. Szeroki wybór nawozów umożliwi wyhodowanie pięknych i zdrowych plonów, a funkcjonalne akcesoria i narzędzia ułatwią wszelkie prace ogrodowe.

Oferta hurtowni ogrodniczej Gardenowo

Hurtownia ogrodnicza to przede wszystkim sklep dla osób zajmujących się uprawą roślin, dla właścicieli mniejszych i całkiem dużych ogrodów, dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu, dla rolników, sadowników i hobbystów.

W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo znajdziesz między innymi:

Gardenowo to doskonale zaopatrzony sklep ogrodniczy, który prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami i dostawcami, a w naszym asortymencie znajdziesz produkty takich marek jak: Target, Biopon, Substral, Kard, Mugga, czy Bros.

Cała oferta hurtowni ogrodniczej Gardenowo oparta jest na szczegółowych analizach potrzeb naszych Klientów, jednak nie boimy się również podążać za aktualnymi trendami, dlatego systematycznie uzupełniamy i poszerzamy asortyment o nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania.

Efektem tych starań jest wprowadzenie do regularnej sprzedaży funkcjonalnych akcesoriów i profesjonalnych środków czyszczących marek FEDA, Vileda oraz Frosch.

Gardenowo – branża ogrodnicza nie ma przed nami tajemnic!

W naszym sklepie zaopatrują się nie tylko klienci indywidualni, ale również właściciele kwiaciarni, projektanci ogrodów i terenów zielonych, rolnicy oraz sadownicy.

Hurtownia ogrodnicza Gardenowo to kilkadziesiąt tysięcy produktów z branży ogrodniczej, pogrupowanych w przejrzyste i czytelne kategorie. Wszystko po to, by uczynić zakupy jeszcze łatwiejszymi, a samo wyszukiwanie potrzebnego artykułu – bardziej intuicyjnym. Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową na terenie całego kraju, dzięki czemu proces zakupów jest szybki i przyjemny. Wszystkie produkty wychodzące z naszego magazynu są starannie zabezpieczone, dlatego możesz mieć pewność, że dotrą do Ciebie bez żadnych uszkodzeń. Oferujemy wygodne zakupy, szybką realizację, przejrzysty panel płatności, szeroki wybór produktów z różnych kategorii, a także profesjonalne doradztwo.

Hurtownia ogrodnicza Gardenowo.pl

  • wysokie standardy obsług
  • kompleksowa oferta produktów ogrodniczych 
  • wieloletnie doświadczenie

Sprawdź, jak działamy zadzwoń a dostaniesz kompleksową informację odnośnie rabatowania dla Twojego Bizsnesu Ogrodniczego.