Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Active Komposter Target Przyspiesza Kompostowanie

Active Komposter Target Przyspiesza Kompostowanie

Przyspiesza proces kompostowania odpadów organicznych, jednocześnie wzbogacając kompost w azot i umożliwiając efektywne wykorzystanie organicznych odpadów z domu i ogrodu.

16,36 zł

Marka: Target

* Wymagane pola

16,36 zł

Szczegóły

Active Komposter Target Przyspiesza Kompostowanie

Active Komposter Target przyspiesza proces rozkładu materii organicznej, jednocześnie wzbogacając kompost w azot. Kompostowanie jest naturalnym procesem rozkładu materii organicznej, który zachodzi za sprawą mikroorganizmów, tworzących próchnicę. Mikroorganizmy te do skutecznego rozwoju potrzebują odpowiednich warunków środowiskowych oraz dostępu do składników odżywczych. Dodatkowo, kompostowanie pozwala na efektywne wykorzystanie organicznych odpadów z domu i ogrodu, co przekłada się na obniżenie kosztów utylizacji.

Sposób działania Active Komposter Target

Kluczowym czynnikiem w procesie kompostowania jest proporcja między węglem a azotem. W naturalnej biomasy znajduje się dużo węgla, ale zazwyczaj brakuje azotu. Active Komposter jest idealnym rozwiązaniem, pozwalającym uzupełnić brakujący azot, co korzystnie wpływa na mikroorganizmy i przyspiesza proces kompostowania. W efekcie samodzielnie produkuje się najwyższej jakości, naturalny nawóz, który doskonale sprawdza się w pielęgnacji wszystkich rodzajów roślin.

Zalety Active Komposter Target

  • przyspiesza proces rozkładu

  • zaopatruje w azot

  • gotowy i łatwy w użyciu

  • wzbogacony o składniki nawozowe

Zastosowanie Active Komposter Target

Produkt przeznaczony jest do przyspieczenia procesu rozkładu materii w kompostownikach przydomowych. Dodatkowo zaopatruje on kompost w azot oraz inne składniki nawozowe, czyniąc z niego prawdziwe carne złoto ogrodnika.

Sposób użycia Active Komposter Target

Preparat może być stosowany w okresie od połowy lutego go połowy października. Pierwszym krokiem jaki musi zostać wykonany to zwilżenie kompostu. Następnie wystarczy, że posypiemy kompost środkiem Active Komposter oraz wymieszamy go z kompostem. Możemy wykorzystać w tym celu np. widły. Po upływie 2-4 tygodni ponownie należy wymieszać kompost.

Dawkowanie Active Komposter Target

1 kg preparatu wystarcza na 4m3 kompostu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem