Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Rzodkiewka - Nasiona Rzodkiewki

Product was successfully added to your shopping cart.

Nic tak nie kojarzy się z pysznymi wiosennymi kanapkami, jak chrupiąca rzodkiewka przyniesiona z własnego ogródka. W ofercie naszego sklepu znajdziesz nasiona wielu różnych odmian rzodkiewki – od tej najpopularniejszej cechującej niewielkim rozmiarem, karminową skórką i białym miąższem aż po odmiany wyróżniające się podłużnym kształtem, pokryte śnieżnobiałą skórką. Rzodkiewka, czyli królowa nowalijek jest warzywem stosunkowo łatwym i niewymagającym w uprawie, a dodatkowo także źródłem wielu cennych substancji odżywczych uprawiana najczęściej z nasion rzodkiewki. W rzodkiewce znajdziemy duże ilości witaminy C, witamin z grupy B, witaminy A i K oraz potasu, sodu, wapnia, żelaza, fosforu i magnezu. 

Ustaw kierunek malejący

   

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

11 produkt(ów)

Nasiona Rzodkiewki

Systematyczne spożywanie świeżej rzodkiewki pozytywnie wpływa między innymi na kondycję włosów i paznokci, ale to nie wszystko. Specjaliści zachęcają do jedzenia rzodkiewek również osoby, zmagające się z niestrawnością oraz brakiem apetytu. Ponadto rzodkiewka wskazana jest także w przypadku męczącego kaszlu, astmy oraz innych dolegliwości ze strony układu oddechowego.

Posiadamy nasiona różnych odmian rzodkiewek.

Wśród tych najczęściej wybieranych znajdują się odmiany nasion rzodkiewki Ramona, Saxa, Carmen, Galaxy, Tytania, Caro i Rondo, których biały miąższ jest niezwykle chrupki i soczysty, a sam posmak jest bardzo pieprzny i ostry. W naszej ofercie znajdują się również nasiona rzodkiewek białych - odmiana Leda cechuje się podłużnym kształtem, kruchym miąższem i łagodnym smakiem. Ciekawą odmianą są nasiona rzodkiewki Sopel Lodu, która charakteryzuje się dużymi i długimi korzeniami oraz chrupkim miąższem. Natomiast jej główną zaletą jest ostry, intensywny smak. Rzodkiewki, zwłaszcza te pochodzące z własnej ekologicznej uprawy doskonale spisują się jako zdrowy dodatek do kanapek, sałatek czy surówek. Materiał siewny pochodzi wyłącznie od certyfikowanych producentów, co jest gwarancją uzyskania obfitych i smacznych plonów. Nie zwlekaj i wybierz nasiona jednej ze swoich ulubionych odmian rzodkiewki!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.