Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Mierniki PH gleby, Kwasomierze, Testery Podłoża

Product was successfully added to your shopping cart.

Chcesz, aby uprawiane przez Ciebie rośliny wyrastały zdrowo, szybko i dawały obfity plon? Kluczowym czynnikiem wpływającym na prawidłowy wzrost i rozwój roślin jest zapewnienie im optymalnego poziomu pH gleby oraz wilgotności. W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz szeroką ofertę profesjonalnych mierników pH do gleby, które dodatkowo ułatwią Ci pracę w ogrodzie. Oferujemy zarówno klasyczne mierniki ph do gleby, jak i specjalne zestawy do badania pH gleby czyli testery podłoża oraz kwasomierze do gleby.

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Profesjonalne mierniki pH, pH metry, Testery Podłoża

Profesjonalne mierniki glebowe określane inaczej, jako mierniki pH do gleby to niezwykle przydatne urządzenia, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego ogrodnika czy działkowicza. W zależności od rodzaju mierniki kwasowości (kwasomierze do gleby) przystosowane są do dokonywania dokładnego pomiaru kwasowości gleby, wilgotności, temperatury, a niekiedy nawet i urodzaju gleby. W sprzedaży posiadamy produkty wyłącznie najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak marka Biopon czy Biogród.

Kwasomierze, Zestawy do Badania PH Gleby

Wbrew pozorom samodzielny pomiar wilgotności i pH gleby nie musi być trudny i skomplikowany, wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie mierniki pH gleby. Tester podłoża 2w1 marki Biogród to funkcjonalne urządzenie do pomiaru pH i wilgotności gleby. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, a otrzymany wynik niezwykle precyzyjny. Oprócz tego w sprzedaży posiadamy także profesjonalny tester do analizy gleby, kwasomierz Biogród, który nie wymaga użycia dodatkowych baterii oraz urządzenie 3w1 Biogród – odpowiednie do pomiaru pH i wilgotności gleby oraz nasłonecznienia. Tylko u nas znajdziesz specjalne zestawy do badania pH gleby marki Biopon. Produkt ten cieszy się obecnie coraz większą popularnością wśród początkujących pasjonatów ogrodnictwa. Zastaw zawiera wodę destylowaną oraz specjalne testery (kwasomierze do gleby). Jedną z wielu zalet tego produktu jest gwarancja uzyskania dokładnego wyniku i to już po 30 sekundach.

Szeroki wybór dostępnych urządzeń pomiarowych sprawia, że w sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.