Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Mierniki PH, Kwasomierze, Testery Podłoża

Product was successfully added to your shopping cart.

Mierniki PH, Kwasomierze, Testery Podłoża

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Mierniki PH, Pehametry, Testery Podłoża

Chcesz, aby uprawiane przez Ciebie rośliny wyrastały zdrowo, szybko i dawały obfity plon? Kluczowym czynnikiem wpływającym na prawidłowy wzrost i rozwój roślin jest zapewnienie im optymalnego poziomu zakwaszenia gleby oraz wilgotności. W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz szeroką ofertę profesjonalnych mierników glebowych, które dodatkowo ułatwią Ci pracę w ogrodzie.  Oferujemy zarówno klasyczne mierniki, jak i specjalne zestawy do badania pH gleby.

Mierniki glebowe określane inaczej, jako mierniki pH to niezwykle przydatne urządzenia, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego ogrodnika czy działkowicza. W zależności od rodzaju mierniki przystosowane są do dokonywania dokładnego pomiaru kwasowości gleby, wilgotności, temperatury, a niekiedy nawet i urodzaju gleby. W sprzedaży posiadamy produkty wyłącznie najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak marka Biopon czy Biogród.

Kwasomierze, Zestawy do Badania PH

Wbrew pozorom samodzielny pomiar wilgotności gleby nie musi być trudny i skomplikowany, wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzie. Tester podłoża 2w1 marki Biogród to funkcjonalne urządzenie służące do pomiaru pH i wilgotności gleby. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, a otrzymany wynik niezwykle precyzyjny. Oprócz tego w sprzedaży posiadamy także profesjonalny tester do analizy gleby, kwasomierz Biogród, który nie wymaga użycia dodatkowych baterii oraz urządzenie 3w1 Biogród – odpowiednie do pomiaru pH i wilgotności gleby oraz nasłonecznienia.  Tylko u nas znajdziesz specjalne zestawy do badania pH gleby marki Biopon. Produkt ten cieszy się obecnie coraz większą popularnością wśród początkujących pasjonatów ogrodnictwa. Zastaw zawiera wodę destylowaną oraz specjalne testery. Jedną z wielu zalet tego produktu jest gwarancja uzyskania dokładnego wyniku i to już po 30 sekundach.

Szeroki wybór dostępnych urządzeń pomiarowych sprawia, że w sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.