Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Sznurki ogrodnicze i Druty do podwiązywania roślin

Product was successfully added to your shopping cart.

Różnego rodzaju akcesoria i dodatki są niezbędne w przypadku różnorodnych prac w ogrodzie, ale nie tylko. Posiadając nawet niewielki taras lub balkon, hodując poszczególne gatunki roślin, również konieczne staje się zastosowanie różnych detali. Sznurki i druty ogrodowe zaliczają się bez wątpienia do obowiązkowego wyposażenia każdego ogrodnika, zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Te najprostsze akcesoria są bowiem wielofunkcyjne i znajdują zastosowanie w przypadku ogromnej ilości prac. Ile to razy zapominamy o nich, po czym okazuje się, że bez ich pomocy, odpowiednie podwiązanie gałęzi jest praktycznie niewykonalne. Ilość zastosowań tych przedmiotów nieustannie zaskakuje. 

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 25

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 25

  1. 1
  2. 2

Sznurki i druty - niezbędne do prac w ogrodzie

Wystarczy tu wymienić choćby czynności, taki jak podwiązywanie roślin pnących, krzewów oraz drzewek ozdobnych i owocowych, sadzenie warzyw i owoców. Bez względu na to, jak duża jest Twoja hodowla i czy posiadasz w niej masę roślin, czy może pojedynczą, sznurki i druty zawsze Ci się przydadzą.

Wytrzymałe sznurki i druty ogrodowe – do wiązania i mocowania

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje szeroki asortyment towarów tego rodzaju. Posiadamy w ofercie m.in. sznurek jutowy, sznurek polipropylenowy, drut płaski na szpulce, kółeczka do podwiązywania roślin, elastyczna rurka do podwiązywania roślin. Odpowiednie akcesoria dla siebie znajdą u nas zarówno profesjonaliści, jak i nieco mniej zaawansowane osoby, które rzadziej wykonują prace w ogrodzie. Poszczególne sznurki i druty dostępne są w różnych wariantach- zarówno jeśli chodzi o długość, jak i o kolor oraz wytrzymałości. Podkreślamy, że Gardenowo.pl stawia na najwyższą jakość, dzięki czemu towary renomowanych producentów. Sznurki i druty zostały wykonane z polipropylenu, z juty, ale też z innych, solidniejszych materiałów. Sznurki jutowe są w pełni naturalne i biodegradowalne, dzięki czemu wpiszą się w potrzeby osób, nastawionych na ekologiczne rozwiązania. U nas każda osoba znajdzie dokładnie takie akcesoria, ułatwiające prace ogrodnicze, których szuka. Ogromny i zróżnicowany asortyment sklepu Gardenowo.pl na pewno wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Wytrzymałe sznurki i druty

Kupując akcesoria ogrodowe, jest masa gadżetów, o których warto pamiętać. Bez względu na to, czy posiadamy działkę, ogród, czy może hodujemy kwiaty na balkonie lub tarasie, zawsze istnieje kilka detali, które musimy posiadać. Sznurki i druty to detale niezwykle przydatne do wielu różnych zadać. Jak wiadomo, zwykła nić lub zwykły drut, nie będą w stanie podtrzymać określonych roślin, a na dodatek mogą im zrobić krzywdę, zranić gałęzie lub też całkowicie zniszczyć. Właśnie dlatego warto już zawczasu zakupić typowo ogrodnicze akcesoria tego rodzaju. Dzięki nim prawidłowo zabezpieczymy każdy hodowany przez nas gatunek. Część sadzonek wymaga regularnego podwiązywania – wykonujmy tę czynność prawidłowo, gdyż będzie to miało wpływ na wzrost poszczególnych gatunków. Sznurki i druty są również niezastąpione w przypadku szeregu innych prac. Kupując tego typu akcesoria w sklepie gardenowo.pl, mamy pewność co do jakości wykonania, ale również i materiałów. Asortyment obejmuje bowiem wyłącznie produkty wykonane z ekologicznych materiałów.