Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Szczotki I Szufelki

Product was successfully added to your shopping cart.

Szczotka i szufelka stanowi swego rodzaju niezbędnik, który uzupełnia akcesoria do sprzątania w gospodarstwach domowych, dlatego warto uwzględnić je podczas kompletowania idealnego zestawu. Znane od lat i wciąż tak samo popularne. Niezastąpione podczas szybkich prac porządkowych, do usunięcia okruchów z kuchennej podłogi, czy piasku z przedpokoju, tarasu lub balkonu. Szczotki i szufelki pomagają utrzymać przestrzeń w należytym porządku, bez konieczności częstego wyciągania odkurzacza. Najlepiej sprawdzą się na niedużych powierzchniach i do usuwania niewielkich, codziennych zabrudzeń. Nie ulega wątpliwości, że taki zestaw zamieni męczące obowiązki związane z pracami domowymi w szybsze, prostsze oraz bardziej efektywne.

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Szczotki i szufelki VILEDA do zamiatania

Wszystkie szczotki znajdujące się w naszym sklepie posiadają odpowiednio wyprofilowane włosie, które ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak kąty czy narożniki. Gumowe wykończenia chronią ściany przed zarysowaniem i uszkodzeniem w trakcie sprzątania, a połączenie kilku rodzajów włókien skutkuje świetnymi właściwościami czyszczącymi. Szczotki bez trudu poradzą sobie z kurzem, brudem, sierścią i włosami, zamiotą niewielkie paprochy, a rodzaj włókna ułatwi utrzymanie wybranej szczotki w czystości.

Poręczne akcesoria VILEDA do zamiatania w sklepie Gardenowo

Choć szczotka lub zmiotka wydają się dość staroświecką metodą na sprzątanie, to wciąż znajdują się w czołówce akcesoriów do zamiatania. Jedną z zalet jest ich poręczność oraz niewielkie rozmiary, dzięki czemu łatwiej je przechowywać, zyskując tym samym dodatkową przestrzeń na ukrycie pozostałych akcesoriów gospodarczych.

W ofercie sklepu Gardenowo znajdziesz zarówno mały, praktyczny zestaw, składający się ze zmiotki i szufelki, jak i standardowe szczotki używane z długim, wygodnym trzonkiem.

Zestawy VILEDA w Gardenowo.pl

Wybierając właściwy model, zastanów się, jak na co dzień będzie wykorzystywany. Jeśli powierzchnia do sprzątania jest duża, zdecydowanie lepszym zakupem będzie wersja z długim drążkiem. Przy małych pomieszczeniach i konieczności częstego usuwania drobnych paprochów, rozważ funkcjonalną, niewielką zmiotkę. Kupując ją w zestawie masz pewność, że połączenie rączek obu elementów będzie do siebie pasowało, dzięki czemu przechowywanie będzie jeszcze łatwiejsze.

Koniec z brudnymi podłogami, na których zalegają paprochy i inne zabrudzenia oraz z kurzem, który nierzadko powoduje alergie, zwłaszcza u najmłodszych domowników. Ze zmiotką lub szczotką na długim kiju Twój dom odzyska czystość, a samo sprzątanie pójdzie o wiele szybciej i będzie mniej pracochłonne.