Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Stacje Pogodowe

Product was successfully added to your shopping cart.

W sprzedaży posiadamy między innymi bezprzewodowe stacje pogodowe marki 2MEASURE wyposażone w aż trzy, niezwykle czułe czujniki. Urządzenie to przystosowane jest do dokonywania pomiaru temperatury - zarówno tej panującej wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, a także wilgotności powietrza. Oprócz tego urządzenie może pełnić funkcję kalendarza, budzika oraz zegara. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zapisu minimalnych oraz maksymalnych wartości temperatury lub wilgotności. Ze względu na swój elegancki design stojąca stacja pogody rewelacyjnie wkomponuje się w klimat każdego nowoczesnego wnętrza.

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Stacje Pogodowe, Bezprzewodowa Stacja Pogody

Stacje pogodowe to wielofunkcyjne urządzenia pomiarowe, które z roku na rok cieszą się coraz większą sympatią wśród osób ceniących sobie komfort i wygodę. W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz szeroką ofertę nowoczesnych stacji pogodowych, cechujące się niebywałą dokładnością pomiaru oraz przystępnymi cenami.

Meterologiczna Stacja Pogodowa

Stacje pogodowe charakteryzują się kompaktowymi wymiarami, dokładnym pomiarem oraz wszechstronnym zastosowaniem. Wszystkie te cechy sprawiają, że urządzenia te odnajdą się praktycznie w każdym domu. Innym modelem stacji pogodowych dostępnych w naszym asortymencie są urządzenia przewodowe, które mogą pełnić funkcję między innymi: termometru służącego do pomiaru temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, zegara z funkcją drzemki, kalendarza czy termoalertu. Tylko u nas znajdziesz klasyczne i zachwycające swoim niepowtarzalnym designem wiszące stacje pogodowe.  Urządzenie łączy w sobie funkcje termometru oraz higometru, gwarantując bardzo precyzyjne pomiary temperatury i wilgotności powietrza. Wiszące stacje pogodowe znajdują zastosowanie nie tylko w domu, ale też przemyśle spożywczym, magazynach, bibliotekach czy archiwach w ofercie internetowego sklepu ogrodniczego gardenowo.pl.

Szeroki wybór dostępnych urządzeń pomiarowych sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu!