Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Obrzeża Ogrodowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Piękny, zadbany i równo przystrzyżony trawnik to wizytówka każdego ogrodu, be względu na jego metraż. Utrzymanie perfekcyjnej zieleni wymaga jednak sporo pracy i zadbania o każdy, choćby i najmniejszy detal. Niezbędne w tym celu jest wydzielenie różnych stref i czytelne zaznaczenie ich np. obrzeżami ogrodowymi. W przeciwnym razie wszystko będzie się zlewać w całość. Oddzielenie trawnika od grządek wymagaj użycia tak zwanych obrzeży trawnikowych. Po ich zastosowaniu, ogród będzie uporządkowany i zadbany. 

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Obrzeża ogrodowe trawnikowe - szeroki wybór

Utrzymanie w nim ładu będzie dużo łatwiejsze. Już nikt nie będzie miał wątpliwości, co w danym miejscu się znajduje i gdzie kończy się trawnik a zaczyna miejsce z roślinami ozdobnymi. Ogrodowe obrzeża trawnikowe są również niezbędne w celu oddzielenia trawnika od krzewów i drewek dekoracyjnych, wokół których ziemię obsypuje się korą. Ułatw sobie to zadania i pozbądź się problemu z korą, roznoszącą się po całym ogrodzie.

Obrzeża trawnikowe ogrodowe - dla pięknego, uporządkowanego ogrodu

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje obrzeże trawnikowe o wysokości 10 cm, 15 cm lub 20 cm. Taki wybór sprawia, że każda osoba, bez względu na to, czego potrzebuje, u nas bezproblemowo zakupi odpowiedni sprzęt. Od teraz nie musisz jeździć do kolejnych sklepów ogrodniczych i szukać obrzeży ogrodowych o idealnych wymiarach. Podkreślamy, że nasz sklep stawia zawsze na najwyższą jakość. Jak wiadomo, obrzeża trawnikowe to element szczególnie narażony na zniszczenia, pęknięcia i nie tylko. W efekcie nieraz nie wytrzymuje on nawet jednego sezonu. Kupując u nas elastyczne obrzeża ogrodowe, problem ten odejdzie w zapomnienie. Dbamy o naszych Klientów, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wytrzymałe obrzeża ogrodnicze (trawnikowe), wykonane z solidnego, wodoodpornego tworzywa syntetycznego, które jest trwałe i elastyczne. Zamontowanie całości nie przysporzy Ci najmniejszych problemów, a uniwersalny kolor idealnie wtopi się w przestrzeń. Już teraz perfekcyjnie zorganizuj ogród. Z obrzeżami trawnikowymi stanie się to proste!

Wytrzymałe obrzeża ogrodowe

Chcąc zachować porządek w ogrodzie, musimy zainwestować w porządne obrzeża ogrodowe. Mimo tego, że obecnie nie powinniśmy mieć żadnego problemu z tym, aby je zakupić, to warto zwrócić uwagę na jakość. Obrzeża trawnikowe dostępne w każdym markecie na ogół charakteryzują się niską jakością i w większości przypadków są w zasadzie jednorazowego użytku. Warto zatem zainwestować raz i porządnie w akcesoria tego rodzaju. Dzięki temu zyskamy pewność, że poszczególne strefy w ogrodzie są od siebie oddzielone i wszystko jest uporządkowane. Ogrodnicze obrzeża trawnikowe to detal, o którym warto pamiętać – potrafi on zadbać o ład, sprawia, że w łatwy sposób udekorujemy wyjątkowe okazy w ogrodzie, a przy okazji jasno wyróżni się określone strefy. Bezproblemowe stanie się przysypanie korą gleby np. wokół iglaków. W końcu trawnik nie będzie się pokrywał korą, a kwiaty będą jasno oddzielone od części rekreacyjnej. W sklepie internetowym gardenowo.pl zakupisz solidne obrzeża trawnikowe. Są one wytrzymałe nawet na ekstremalne warunki pogodowe, wykonane je z materiałów odpowiedniej jakości, a przy okazji wyglądają estetycznie. Koniec z prowizorycznymi rozwiązaniami – kup raz i miej spokój na długo.