Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Mopy Do Czyszczenia

Product was successfully added to your shopping cart.

Mopy dostępne w ofercie Gardenowo pochodzą od znanego producenta akcesoriów czyszczących – marki Vileda, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie spełniają określone normy i parametry techniczne. Co więcej, część z mopów występuje w komplecie z wiadrem wykonanym z odpornego plastiku i wyposażonym w wyciskacz, który umożliwi Ci odciśnięcie nadmiaru wody z końcówki mopa w trakcie sprzątania. W większości przypadków są one również wyposażone w ruchomy uchwyt, dzięki któremu z łatwością przeniesiesz pojemnik napełniony wodą w dowolne miejsce.

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Mopy VILEDA - niezbędne akcesoria czyszczące do domu

Jeszcze kilkanaście lat temu do mycia podłóg w domu służyła poczciwa, niezawodna ścierka lub dowolny kawałek chłonnego materiału. Dziś w większości przypadków wymieniliśmy je na mopy. Ich przewaga nad tradycyjnymi metodami stosowanymi niegdyś jest ogromna, a największą różnicę odczuwają nasze plecy.

Wygoda stosowania jest niewspółmierna do kosztów, jednak przed zakupem mopa, warto zastanowić się nad rodzajem końcówki myjącej, długością trzonka oraz koniecznością zakupu wiadra do odsączania nadmiaru wody. Część klientów wybiera zestaw zawierający mop i wiadro, inni z kolei preferują kupowanie tych elementów oddzielnie.

Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych klientów, w naszej ofercie umieściliśmy mopy o różnych parametrach, z różnymi końcówkami, w zestawach, jak i samodzielne produkty.

Mopy VILEDA w sklepie Gardenowo

W asortymencie sklepu Gardenowo znajdziesz kilka rodzajów mopów. Oprócz standardowego modelu z klasyczną końcówką z frędzlami, dostępne są również mopy z płaską końcówką wykonaną z mikrofibry. Ale to nie wszystko, bo nasza oferta obejmuje ponadto mop z kijem teleskopowym, który umożliwia regulację wysokości mopa oraz model obrotowy, który ułatwia dotarcie do wszystkich zakamarków, nawet tych trudno dostępnych, jak na przykład przestrzeń pod meblami. Osoby chcące maksymalnie ułatwić sobie prace porządkowe, powinny zwrócić uwagę na mopa ze spryskiwaczem. Model ten doskonale radzi sobie z każdym rodzajem powierzchni, a obrotowa nakładka pozwala na bardziej efektywne i dłuższe sprzątanie bez konieczności wymiany wkładu.

Mopy do mycia podłóg VILEDA w Twoim domu

Mop, wiadro i woda z dodatkiem odpowiedniego detergentu – tylko tyle potrzebujesz, by utrzymać podłogę w czystości. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz produkt, który sprawdzi się w przypadku powierzchni znajdujących się w Twoim domu.

Odpowiednio dobrany mop pomoże Ci w zmyciu wszelkich plam i zabrudzeń z powierzchni płytek czy paneli. Warto podkreślić, że płaskie końcówki wykonane z mikrofibry możesz prać w pralce, dlatego bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Z kolei modele z okrągłą wersją z frędzlami są atrakcyjne pod względem finansowym.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi mopami, które znajdują się w ofercie sklepu. Porównaj dostępne wersje i zdecyduj, która z nich sprawdzi się najlepiej.