Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Środki Czyszczące

Product was successfully added to your shopping cart.

Środki czyszczące do domu powinny być skuteczne, a jednocześnie bezpieczne. Silne dla brudu i łagodne dla czyszczonych powierzchni. Bezwzględne dla bakterii, wirusów, roztoczy oraz drobnoustrojów i delikatne dla mieszkańców. Takie właśnie są produkty marki FROSCHFEDA! Stworzone z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach, którzy od detergentów oczekują wszystkich wymienionych cech, a do tego są atrakcyjne pod względem finansowym.Mocne i wydajne formuły umieszczone zostały w poręcznych opakowaniach, dla jeszcze większej wygody i komfortu użytkowania. 

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 67

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 67

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Środki czyszczące do domu – duży wybór

Sprzątanie to czynność, która wielu z nas kojarzy się z czymś niezbyt przyjemnym, jednak koniecznym. Czystość w domu, biurze lub miejscu pracy jest kwestią nie tylko estetyczną, ale także zdrowotną. Zaniedbane pomieszczenia to idealne miejsce do rozwoju wielu bakterii, gromadzenia się brudu, kurzu, plam i różnego rodzaju nieczystości, będących efektem intensywnego użytkowania.

W zależności od produktu, dostępne są preparaty w formie płynu, który należy rozcieńczyć z wodą, pianki, którą aplikujesz bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, a także w formie super silnego koncentratu – dla bardzo uciążliwych i trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Środki czyszczące w sklepie Gardenowo.pl

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ponieważ rozumiemy, jak ważny jest dobór odpowiednich detergentów. To od nich w największym stopniu zależy ile czasu poświęcisz na sprzątanie oraz jak efektywne ono będzie.

W ofercie sklepu Gardenowo znajdziesz między innymi:

 • Super mocne odtłuszczacze
 • Preparaty do czyszczenia plastiku, płyty meblowej MDF, kamienia naturalnego, marmuru, płytek z glazury oraz terakoty
 • Środki do usuwania trudnych zabrudzeń z szyb kominkowych, fug, urządzeń AGD, stali nierdzewnej i powierzchni chromowanych

Ponadto, przygotowaliśmy również wydajne detergenty, które pomogą w utrzymaniu czystości nagrobków, tarasów oraz balkonów! Znajdujące się w naszej ofercie produkty znajdują zastosowanie w każdym domu, gdyż stanowią kompleksowe wsparcie w codziennych czynnościach porządkowych. Wybór preparatów do czyszczenia kuchni, łazienki i innych pomieszczeń oraz powierzchni jest bardzo urozmaicony. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii preparaty do czyszczenia działają szybko i dokładnie, pozostawiając na dłużej czyste, pozbawione bakterii i grzybów powierzchnie.

Wybierz środek czyszczący dostosowany do Twoich potrzeb

Profesjonalne środki czystości w postaci płynów do mycia podłóg, blatów czy płytek, jak również specyfiki dedykowane konkretnym powierzchniom, takie jak płyny do mebli, do szyb, do podłóg, ułatwiają sprzątanie i pielęgnują wnętrza domu lub biura.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie środki czyszczące do domu znacznie podnoszą efektywność sprzątania oraz czynią je szybszym, bardziej przyjemnym oraz skutecznym. Wydajne i funkcjonalne detergenty to podstawowe produkty w każdym gospodarstwie domowym.

Wybierz środek, którego potrzebujesz i ciesz się higieniczną czystością Twojego otoczenia.