Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Podłoża uniwersalne do warzyw, ziół i roślin

Product was successfully added to your shopping cart.

Wysokiej jakości podłoża uniwersalne sprawdzą się zarówno w uprawie gruntowej, ale równie dobrze możesz je wykorzystać do hodowli roślin doniczkowych, uprawianych na balkonach, tarasach i w domach. Wybierając podłoże uniwersalne, nie musisz zastanawiać się, czy będzie odpowiednie dla uprawianych roślin. Niezależnie od tego, czy w Twoim ogrodzie rosną kwiaty ozdobne, gatunki owocujące, czy zioła. W każdym przypadku sprawdzi się równie dobrze.

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Podłoża uniwersalne – zalety 

Najważniejszą zaletą podłoża uniwersalnego jest jego… uniwersalność. Co to oznacza?

Podłoże uniwersalne to starannie wyważona mieszanka zawierająca między innymi torf, gwarantujący Twoim roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. Domieszka wysokogatunkowego torfu przekłada się na lepszą przepuszczalność podłoża, eliminując niebezpieczne dla systemu korzeniowego zastoje wody. Co więcej, właściwa struktura podłoża zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. W gotowym podłożu uniwersalnym znajduje się również wieloskładnikowy nawóz, wykluczający konieczność zasilania roślin w początkowej fazie wzrostu, a także specjalny aktywator korzeni odpowiadający za równomierne rozprowadzanie składników odżywczych wewnątrz rośliny. 

Warto również wspomnieć, że decydując się na podłoże uniwersalne, nie ogranicza Cię pora roku. Bez problemu możesz z niego korzystać, począwszy od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni.

Podłoża uniwersalne w sklepie Gardenowo

W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo znajdziesz podłoża uniwersalne pochodzące od sprawdzonych i znanych producentów. W naszej ofercie mamy np. podłoża uniwersalne marki Substral, która od wielu dekad zajmuje się produkcją asortymentu z branży ogrodniczej.

Podłoża uniwersalne dostępne w Gardenowo sprzedawane są w workach foliowych o różnej pojemności, w zależności od potrzeb. Nasz asortyment wyróżniają wysoka jakość i konkurencyjne ceny. Wygoda sfinalizowania transakcji całkowicie online sprawia, że oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na pielęgnację i dbałość o swój ogród.