Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Siewniki, Sadzarki, Kiełkownice

Product was successfully added to your shopping cart.

Wysiewanie nasion, zasadzanie cebulek i tym podobne czynności kojarzą się z mozolną pracą, za którą niezbyt chętnie się zabieramy. W końcu nikt nie lubi w ogródku rozpoczynać monotonnych czynności, które niekoniecznie dają możliwość wykazania się. Ręcznie wysiewanie wcale nie jest prostą czynnością. Wymaga ono dużo czasu i precyzji oraz co najważniejsze, cierpliwości, której na ogół nam brakuje. Jeśli chcesz ułatwić sobie zadanie, to koniecznie wypróbuj propozycje z Gardenowo.pl. Posiadamy w ofercie siewniki ogrodowe, sadzarki, kiełkownice które poprzez swoją konstrukcję ułatwiają równomierny wysiew różnych gatunków nasion. 

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Siewniki i sadzarki - które wybrać?

Co więcej, chronią one ręce przed kontaktem z nasionami. Korzystając z takich urządzeń, możesz mieć pewność, że nawozy, nasiona, wapna i inne środki zostaną równomiernie i precyzyjnie rozsiane. Część dostępnych w naszym sklepie siewników została wyposażona w regulację dozowania w zależności od potrzeb. Jeśli planujesz sadzić cebulki warzyw, to również posiadamy dla Ciebie idealne rozwiązania.

Siewniki, sadzaki, kiełkownice - ogromny wybór

Dostępne u nas sadzarki są solidne i trwałe. Bezproblemowo je obsłużysz, zaoszczędzając przy tym mnóstwo czasu. Sadzarki zostały wyposażone w mechanizm ułatwiający wysypywanie. Dodatkowo posiadają skalę głębokości, niezwykle przydatną przy sadzeniu cebul kwiatowych. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl sprzedaje siewniki, sadzarki i kiełkownice od najlepszych producentów, takich jak: Gardena, Kard, Raco, Toraf. Charakteryzują się one wygodą i pewną konstrukcją. Są ponadto proste w użyciu oraz wykonane je z trwałych materiałów. Produkty powyższych marek są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i amatorów. Na pewno będziesz zadowolony z takich sprzętów! Ułatw sobie prace w ogrodzie już teraz. Zasiewanie nasion wcale nie musi zajmować sporo czasu - z siewnikami i sadzarki dostępnymi w Gardenowo.pl, będzie to sama przyjemność.

Czy warto kupić siewniki, sadzarki i kiełkownice?

Jeśli chcesz sobie ułatwić pracę w ogrodzie, to zapoznaj się z asortymentem sklepu gardenowo.pl. Wydawać by się mogło, że siewniki, sadzarki i kiełkownice nie są czymś niezbędnym, to jednak warto się w tego typu akcesoria wyposażyć. Pozwolą one zaoszczędzić czas zarówno hobbystom, jak i profesjonalistom. Ręczne sadzenie nasion nie jest szczególnie trudne ani wymagające, prawda? Na pewno uważasz, że nie ma sensu w tym celu kupować gadżetów wspomagających pracę? Zmienisz zdanie, jeśli choć raz użyjesz siewnika lub sadzarki. Jest to niesamowita wygoda, ale nie tylko. W końcu wiesz, że wszystko robisz prawidłowo. Kiełkowice to również coś, co bez wątpienia Ci się przyda. Docenisz ją już na wstępie, kiedy zobaczysz, jak uporządkowane będą zasadzone przez Ciebie nasiona. Poszukując tego rodzaju przyrządów, zajrzyj na stronę gardenowo.pl. W asortymencie znajdziesz produkty najwyższej jakości, które wytrzymają przez wiele lat. Jednorazowa inwestycja może Ci ułatwić zasadzanie oraz utrzymanie nasion w odpowiedniej kondycji. Teraz możesz być pewnym, że zakiełkują.