Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Koty i Psy

Product was successfully added to your shopping cart.

W naszym sklepie posiadamy w ofercie jedynie sprawdzone i bezpieczne środki odstraszające koty i psy. Są to preparaty cenionych producentów, takich jak AgrecolBrosTargetZielony Dom. Wysoka skuteczność sprawi, że nie będziesz musiał się obawiać o swoje uprawy. Mało tego, przegonienie psów i kotów odbędzie się bez szkody dla ukochanych czworonogów, więc możesz być całkowicie spokojny. W ten prosty sposób, w Twoim ogrodzie zapanuje znowu ład i porządek, a jednocześnie ukochane zwierzęta otrzymają dyskretny sygnał, by gdzieindziej pójść się pobawić. Zadbaj o swoją zieleń, zapewniając przy tym bezpieczeństwo psom i kotom.

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Psy i koty - jak się ich pozbyć z ogrodu?

W każdym ogrodzie, zarówno tym małym, jak i ogromnym, mogą pojawić się różnego rodzaju zagrożenia. O ile owady, gryzonie i krety budzą w nas od razu niechęć, o tyle zwierzęta takie, jak koty i psy są przecież przyjaciółmi człowieka i przeważnie wywołują zachwyt. Warto jednak uświadomić sobie, że o ile czworonogi są rzeczywiście przyjazne, o tyle mogą powodować spore szkody w ogrodzie i niestety należy je w delikatny sposób przegonić. Dlaczego? Otóż nasze ukochane zwierzęta domowe często mają destrukcyjny wpływ na niemalże rośliny hodowane w ogrodach. Mocz, który oddają w ogrodzie sprawia, że drzewa i krzewy zaczynają chorować, a nawet usychać oraz niszczeć. Problem zwierząt w ogrodzie, najczęściej pojawia się kiedy mamy do czynienia z kotami i psami puszczanymi samopas lub z bezdomnymi czworonogami. Kiedy zauważymy w ogrodzie nawet najsłodszego kota, czy pieska, to warto je zwabić w inne miejsce i ewentualnie tam się nim odpowiednio zaopiekować. Jak to zrobić? Wystarczy sięgnąć po specjalne odstraszacze na koty i psy.

Psy i koty a uprawy ogrodowe

Nasz sklep ogrodniczy online Gardenowo.pl oferuje szeroki wybór tego rodzaju preparatów. Mają one postać płynów i co najważniejsze, są one całkowicie bezpieczne dla czworonogów. Ich jedynym zadaniem, jest skuteczne odgonienie zwierząt poprzez spowodowanie dezorientacji zwierzęcych zmysłów. 

Skuteczne sposoby na przegonienie kotów i psów z ogrodu

Mimo tego, że koty i psy, także te bezpańskie, są urocze i najczęściej się nimi zachwycamy, to posiadając ogród, w pewnym momencie wolelibyśmy, żeby sobie poszły. Niestety – te urocze czworonogi niezbyt chętnie samodzielnie się wynoszą z naszego terytorium i raczej przyzwyczajają się, przychodząc do nas codziennie i powoli się zadamawiając. Warto wówczas w delikatny sposób spróbować je przegonić i zmobilizować do znalezienia sobie innego, niż nasz ogród, placu zabaw. Pamiętajmy, że czworonogi, załatwiając się w naszym ogrodzie, szkodzą roślinom i mogą przyczynić się do sporych strat. Z tego też względu odstraszacze na koty i psy są najlepszym rozwiązaniem. W sklepie gardenowo.pl znajdziesz wyłącznie takie środki, które nie zaszkodzą zwierzętom, a są skuteczne w działaniu. Nie musisz się już obawiać o to, czy przypadkiem przeganianym czworonogom nic się nie stanie. Preparaty na psy i koty są w pełni bezpieczne, a jednocześnie sprawiają, że pozbywamy się tych uroczych zwierząt i możemy przywrócić ład w naszym ogrodzie.