Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Cebulki tulipanów

Product was successfully added to your shopping cart.

Sklep internetowy Gardenowo.pl posiada bardzo rozbudowaną ofertę cebulek tulipanów na sprzedaż, która nie ogranicza się wyłącznie do najpopularniejszych odmian. Można w niej znaleźć materiał sadzeniowy dający kwiaty praktycznie w dowolnym odcieniu, również tym wybiegającym poza standardową paletę żółci, pomarańczu, czy czerwieni. Wybierając spośród wielu rodzajów, można zdecydować się również na cebulki tulipana kwitnącego na biało, niebiesko, a nawet czarno. Ciekawy efekt w ogrodzie zagwarantuje również posadzenie którejś z odmian o wielokolorowych płatkach, na przykład Sundowner, Sweet Simone, czy Fancy Frills.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 44

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 44

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Cebulki tulipanów – piękny i kolorowy ogród

Jeśli chcesz, by Twój ogród mienił się licznymi kolorami już od maja, a nawet końca kwietnia, zasadź jesienią cebulki tulipanów. Te przepiękne, wielobarwne rośliny dostępne są w wielu odmianach różniących się między sobą odcieniami i kształtem płatków, dzięki czemu łatwo znaleźć odpowiednie gatunki nie tylko do nowo zakładanego ogrodu, ale i do przydomowej zieleni, która jest już przynajmniej częściowo ukształtowana. Dodatkowym atutem jest cena – w porównaniu do materiału sadzeniowego innych roślin, cebulki tulipanów są dość tanie.

Tulipany w wielu kształtach i kolorach

Jednak wcale nie trzeba się kierować wyłącznie kolorem, kupując cebule tulipanów do swojego ogrodu. Na stronie sklepu Gardenowo.pl można znaleźć wiele odmian, które zachwycają nie tyle swoim odcieniem, ile finezyjnym kształtem. Wśród nich znajdują się tulipany papuzie, które odznaczają się płatkami o nieregularnych, poszarpanych brzegach, czy tulipany liliokształtne z charakterystycznymi wywiniętymi płatkami podobnymi do lilii. Natomiast jeśli wolisz rośliny niskie, by nie zasłaniały innych kwiatów na rabacie, sięgnij po cebulki tulipana Greiga Gold West, czy Red Riding Hood, które dorastają maksymalnie 30-35 centymetrów, przez co będą pięknie prezentowały się na obrzeżach lub w miejscach, w których w kolejnych miesiącach zasłonią je inne rośliny.

Uprawa tulipanów

Cebulki tulipana nie są szczególnie trudne w uprawie, a do tego przy nakładzie minimum pracy pięknie i obficie zakwitają. Z tego względu są najczęstszym wyborem do ogródka i na balkony. Aby jednak mogły się prawidłowo rozwijać, potrzebna jest odpowiednio żyzna i przepuszczalna gleba, a także stanowisko w słońcu lub półcieniu. Cebulki tulipanów mogą zimować w ziemi, a sadząc je jesienią, można spodziewać się kwiatów już wiosną następnego roku.

Cebulki tulipanów oferowane w naszym sklepie internetowym są całkowicie zdrowe i nie posiadają skaz, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wiosną i latem będą obficie kwitnąć w Twoim ogrodzie, ciesząc nie tylko pięknym widokiem, ale i zapachem. Dbamy o wysoką jakość oferowanego materiału sadzeniowego, dlatego wśród naszych dostawców znajdują się wyłącznie firmy mające wieloletnie doświadczenie w produkcji cebulek tulipanów. Sprzedaż w sklepie odbywa się przez cały rok, a same cebulki można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Podczas wysyłki towar jest zawsze zabezpieczony tak, by zminimalizować ryzyko jego uszkodzeń, co mogłoby wpłynąć na dalszy rozwój roślin.