Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Cebulki kwiatowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Cebulki Tulipanów

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 50

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 50

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Cebulki tulipanów – popularne kwiaty do ogrodu

Tulipany to jedne z najbardziej popularnych kwiatów. Kupujemy je w oszałamiających ilościach w kwiaciarniach, a posiadając ogród, wybieramy je jako rośliny, które mają stworzyć oszałamiający klimat. Ciężko się temu dziwić – tulipany pięknie wyglądają zarówno w ogrodzie, jak i wazonie. Zasadzenie ich cebulek, z których na wiosnę wyrosną piękne kwiaty, nie jest skomplikowanym procesem. Należy jednak zapewnić im optymalne warunki. Co ważne, każda osoba może wybierać spośród dokładnie takich okazów, jakie chce. Różnorodne kolory, rodzaje i wygląd sprawią, że każdy ogród będzie się prezentował oszałamiająco. Ciekawą opcją jest połączenie kilku gatunków tulipanów i rozsadzanie ich w różnych miejscach w ogrodzie. Dzięki takim kwiatom w prosty sposób ubarwić każdym ogród. Jeszcze przed zakupem cebulek tulipanów dobrze zorientować się w poszczególnych gatunkach, których dzisiaj na rynku jest naprawdę masa.

Cebulki tulipanów – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

Decydując się na zakup cebulek tulipanów, powinniśmy mniej więcej określić, jaki efekt chcemy uzyskać w ogrodzie. Zakup rodzaju sadzonek nie jest wcale prosty, biorąc pod uwagę dostępne odmiany. Dzisiaj bezproblemowo możemy wybierać spośród każdego koloru - począwszy od tradycyjnej czerwieni, żółci, fioletu, poprzez dwubarwne okazy, a skończywszy na czarnych. Można śmiało powiedzieć, że każda Twoja wizja dotycząca ogrodu pełnego tulipanów może zostać spełniona. Nie bez znaczenia pozostaje tu również kształt oraz wielkość. W asortymencie ogrodniczego sklepu internetowego gardenowo.pl dostępne są nie tylko te posiadające tradycyjne płatki, ale np. odmiany charakteryzujące się pofałdowanymi liśćmi, trójkątnymi plamkami na zewnętrznych liściach, o płatkach strzępiastych, przypominające pióropusze, liliokształtne i cała masa innych.

Cebulki tulipanów – szeroki asortyment w sklepie Gardenowo.pl

W ogrodniczym sklepie internetowym posiadamy szeroki asortyment cebulek tulipanów. Na wstępie warto zwracać uwagę na to, czy są to odmiany wczesne, czy może późne. Obydwa typu dzielą się dodatkowo na pojedyncze i pełne. Wczesne pojedyncze osiągają do 30 cm i charakteryzują się przeważnie jednym kolorem. Kwitną z kolei w kwietniu. Tulipany pełne posiadają z kolei większą ilość płatków. Cebulki późnych pojedynczych zakwitają dopiero w drugiej połowie maja i posiadają różne bardziej oryginalne kolory, choćby w czerń lub biel. W sklepie internetowym gardenowo.pl zakupisz zarówno cebulki tulipanów tradycyjnych m.in. żółtych, czerwonych, jak i cebulki tulipanów niezwykle ciekawie się prezentujące- jak np. tulipan Lambada, tulipan Negrita Double, tulipan Sensual, czy np. tulipan Papuzi Black Parrot. Miłośnicy dwukolorowych odmian na pewno zwrócą uwagę na cebulki tulipana Persian Pearl, wielokwiatowego Quebec, Sundowner i nie tylko. Gardenowo posiada w asortymencie również rzadko spotykane cebulki tulipana biało zielonego Spring Green czy też niebieskiego Triumph Blue.