Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Opryskiwacze Ogrodnicze

Product was successfully added to your shopping cart.

OPRYSKIWACZE

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 83

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 83

Opryskiwacze szeroki wybór w Gardenowo.pl

Prace w ogrodzie bywają niezwykle czasochłonne i wymagające. Uprawa warzyw, owoców oraz drzew i krzewów ozdobnych to zajęcie, nad którym spędza się masę godzin, a tym samym warto to sobie nieco ułatwić za pomocą odpowiednich i profesjonalnych narzędzi. Akcesoriami, bez których ciężko się obejść zwłaszcza w przypadku większych hodowli, są opryskiwacze. Nawozy, środki ochrony roślin, produkty biobójcze to niestety preparaty używane coraz częściej. Oczywiście zdania na ten temat są podzielone, niemniej ich całkowita eliminacja wydaje się być po prostu niemożliwa. Odpowiednie rozprowadzanie środków tego rodzaju jest poniekąd uzależnione od odpowiednich narzędzi. Opryskiwacze to sprzęt, który bardzo szybko zostanie docenione przez wszystkich ogrodników hobbystów i profesjonalistów.

Opryskiwacze - ręczne, plecakowe, wózkowe

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje szeroki asortyment sprzętów tego rodzaju. Nasz rozbudowany asortyment obejmuje opryskiwacze ręczne, jak i profesjonalne plecakowe oraz wózkowe. Mało tego, masz do wyboru różne pojemności rodzaju pojemności zbiornika, dzięki czemu bezproblemowo dobierzesz coś odpowiedniego dla siebie. Najmniejsze opryskiwacze, mieszczą w sobie 1 l płynu i idealnie sprawdzą się w małych ogródkach, jak i na tarasach oraz balkonach. Opryskiwacze 3l i 5l nadają się do większych ogrodów. Kiedy potrzebujemy naprawdę solidnego sprzętu, który umożliwi nam zadbanie o ogromny kawał zieleni, czy też o sad, to idealną opcją będą opryskiwacze 12 l i 20 l. Bez względu na to, jak dużą hodowlę posiadasz, w Gardenowo.pl znajdziesz wyposażenie dostosowane do swoich potrzeb. Posiadamy w ofercie również lance, części do opryskiwaczy. Zaopatrując się w sprzęt tego rodzaju w naszym sklepie, masz pewność, że będzie on Ci służył naprawdę długi czas. Stawiamy bowiem na opryskiwacze firmy Marolex, które cieszą się odpowiednią opinią zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Duży wybór opryskiwaczy do ogrodu

Opryskiwanie roślin to czynność, którą każdy właściciel ogrodu wykonuje kilka razy w roku. W końcu stosowanie różnego rodzaju środków to niemalże codzienność, zarówno dla profesjonalnego ogrodnika, jak i dla tego, który amatorsko uprawia ogród. Z jednej strony opryskiwanie nie należy do szczególnie trudnych czynności, z drugiej warto ją sobie odrobinę ułatwić. Potrafi ona bowiem zająć sporo czasu. Posiadając nieodpowiedni sprzęt, nie będziemy w stanie spryskać różnego rodzaju krzaczków lub kwiatków tam, gdzie powinniśmy i w efekcie nasza praca pójdzie na marne. Z tego też względu, warto zainwestować w opryskiwacze, które nam to ułatwią, a na dodatek sprawią, że na każdej roślinie będzie się znajdować odpowiednia ilość preparatu. Należy podkreślić, że dzisiaj opryskiwacze są dostępne w różnych wielkościach i wcale nie są drogie. By się o tym przekonać, wystarczy wejść na stronę gardenowo.pl. Na pewno znajdziesz tam dokładnie taki opryskiwacz, jakiego potrzebujesz.