Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona lwiej paszczy

Product was successfully added to your shopping cart.

Nasiona lwiej paszczy świetnie odnajdą się w ogrodach utrzymanych w stylu wiejskim i rustykalnym. Roślina mniej popularna wśród młodych ogrodników, choć starsze pokolenia bez wątpienia wskażą ją jako gatunek, który niegdyś bardzo często gościł na przydomowych rabatach.

Jeśli więc Twoim marzeniem jest zaaranżować ogród naturalistyczny, który swoim charakterem nawiąże do dziecięcych wspomnień, koniecznie zerknij na naszą ofertę nasion lwiej paszczy.

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Lwia paszcza – nasiona od renomowanych producentów

Dlaczego warto kupować nasiona lwich paszczy w sklepie Gardenowo?

Ponieważ pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i rzetelnych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Nasiona dostarczamy w oryginalnych opakowaniach 0,5 g, dzięki czemu masz pewność, że otrzymany produkt będzie zgodny z Twoim zamówieniem.

Nasiona lwiej paszczy to materiał siewny wysokiej jakości, zdrowy, bez żadnych oznak chorobowych. Opakowanie zabezpiecza nasiona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz wilgocią.

Nasiona można wysiewać bezpośrednio do gruntu lub do specjalnych inspektów. Warto mieć na uwadze, że decydując się na wysiew do pojemników, należy zrobić to wcześniej, na przełomie lutego i marca, by roślina miała czas zakiełkować i wzmocnić się przed zasadzeniem w ogrodzie.

Lwia paszcza zakwita w czerwcu i zdobi ogród aż do pierwszych, jesiennych chłodów.

Nasiona lwiej paszczy w sklepie Gardenowo

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka ciekawych możliwości, które ułatwią planowanie ogrodowych rabat.

W ofercie umieściliśmy mieszanki nasion lwiej paszczy w dwóch rozmiarach – karłowej i wysokiej.

Lwia paszcza wysoka o bajecznie kwitnących kwiatach zebranych w efektowne kwiatostany o długości do 40 cm. Cała roślina dorasta do 1 metra. Wyróżnia się zwartą formą i sztywnymi pędami. Roślina jest mało wrażliwa na chłody, preferuje miejsca zaciszne i słoneczne.

Lwia paszcza karłowa zachwyca kolorowymi kwiatostanami w formie kłosa. Odmiany karłowe rosną na wysokość do 40 cm, dlatego znakomicie wygląda jako dekoracja niskich warstw ogrodu.

Wysianie nasion lwiej paszczy w ogrodzie to pierwszy krok do stworzenia wokół domu naturalnie sielskiej atmosfery, zwłaszcza jeśli zależy Ci na tradycyjnie zaaranżowanych rabatach.