Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Kuny i Lisy

Product was successfully added to your shopping cart.

Wśród oferowanych produktów, każda osoba znajdzie coś odpowiedniego, co pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się zagrożenia ze swojego ogrodu. Gardenowo stawia na sprawdzonych, najlepszych producentów. Kupując środki zwalczające kuny i lisy, zyskujesz pewność, że preparaty są bezpieczne i ostatecznie przepędzą szkodniki z Twojego ogrodu. W asortymencie wśród odstraszaczy znajdziemy przeróżne modele tego rodzaju sprzętów, odpowiednich zarówno do małego ogrodu, jak i wielkiego sadu. Warto zwrócić uwagę na to, że lisy i kuny nie tylko niszczą nasz teren, ale lubią przy okazji przegryzać kable np. w aucie. 

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Sposoby na kuny i lisy

Kuny i lisy to groźne drapieżniki, które coraz częściej pojawiają się w prywatnych ogrodach, sadach i na działkach. Wydawać, by się mogło, że zwierzęta te łatwo przestraszyć, jednakże rzeczywistość pokazuje, że nie jest to wcale regułą. Lisy i kuny stają się odważne i nawet spłoszenie ich przez człowieka nie zawsze przynosi zamierzone efekty. Kiedy tylko zauważymy drapieżniki te na naszym terenie, to niezbędne jest natychmiastowe działanie. Pomóc w tym mogą skuteczne odstraszacze. Jeśli w porę nie zajmiemy się wypłoszeniem kuny czy lisa z naszego ogrodu, to zwierzęta zaczną bez oporów wracać i zaznaczać swój teren. W konsekwencji mogą one narobić więcej szkód, niż się nam wydaje. Prócz tego, że totalnie zniszczą hodowlę, rośliny i kwiaty, to zostawiają ślady i przenoszą groźne choroby. Mogą zrobić krzywdę nam, a przede wszystkim naszym domowym pupilom. Lisy i kuny lubią również polować, zatem trzeba je zawsze jak najszybciej przepędzać. Sposoby na wypłoszenie drapieżników, które są znane od wieków, nie zawsze przynoszą zamierzony efekt. Jeśli zależy Ci na skutecznym działaniu, to zapoznaj się z asortymentem sklepu gardenowo.pl.

Odstraszacze na kuny i lisy – szeroki wybór

Drapieżniki te są całkiem sprytne. Kuny wybierają szczeliny i otwory, by dostać się do wnętrza budynku. Bezproblemowo wspinają się również po różnego rodzaju konstrukcjach. Z tego też względu budzą one tak duży niepokój.

Zwalczanie szkodników – kuny i lisy

Lisy i kuny to problem, z którym zmagano się od wieków. Kilka lat temu uważano, że zwierzęta te stają się coraz bardziej strachliwe, łatwo je przepłoszyć i rzadko zbliżają się na prywatne tereny. Dziś jest inaczej i drapieżniki te chętnie zaglądają na działki i ogrody. Warto zatem wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu działać jak najszybciej. Należy podkreślić, że odstraszacze na lisy i kuny nie muszą wcale dużo kosztować – wystarczy wejść na stronę gardenowo.pl. Proponowane produkty spełnią oczekiwania każdego pod każdym względem. Pamiętaj, że wszelkie zagrożenia należy likwidować jak najszybciej, zanim narobią ogromnych szkód. Postaw na sprawdzoną jakość i najlepszych producentów na rynku. Najlepsze preparaty na lisy i kuny dostępne w gardenowo.pl otrzymasz niemalże natychmiast po złożeniu zamówienia. Już nie musisz zastanawiać się, które odstraszacze na lisy i kuny są najlepsze – w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie takie produkty. Skorzystaj już teraz, a na pewno będziesz zadowolony!