Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Cebule i Cebulki Dalii

Product was successfully added to your shopping cart.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz rośliny idealnej do uprawy w ogrodzie, czy też w na balkonie lub tarasie – dalia sprawdzi się tutaj znakomicie. Dalia – zwana często giergonią, giergoną lub wielgonią to roślina pochodząca z Ameryki Środkowej, licząca aż 15 gatunków, z których zdecydowana większość uprawiana jest jako rośliny ozdobne. Ciekawostką dla wielu z pewnością będzie fakt, iż jej nazwa wywodzi się od nazwiska słynnego szwedzkiego botanika Andersa Dahla. 

Ustaw kierunek malejący

   

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

1 produkt(ów)

CEBULKI KWIATÓW DALIA

W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz wysokiej jakości cebulki dalii, z których pomocą uzyskasz wyjątkowo piękne rośliny wyróżniające się kwiatami o różnorodnych kształtach i kolorach.

W naszym asortymencie dostępne są najpopularniejsze odmiany dalii, które doskonale nadają się do uprawy w ogrodzie oraz wszelkiego rodzaju pojemnikach i doniczkach. W szczególności polecamy cebulki dalii o dużych, kulistych i kolorowych kwiatach, które przepięknie będą prezentować się w ogrodzie. Jeśli poszukujesz odmiany odpowiedniej do uprawy na balkonie, to tutaj najlepiej sprawdzą się gatunki dalii kaktusowej lub zmiennej o kwiatach półpełnych bądź pełnych i charakterystycznych drobnych płatkach.

ODMIANY CEBULEK KWIATÓW FUNKIA

Cebulki kwiatów dalii dostępne w naszej ofercie wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale też i bardzo przystępnymi cenami. Materiał siewny, jakim dysponujemy, pochodzi wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów, co jest gwarancją powodzenia uprawy. Kupując cebulki kwiatów ze sprawdzonego źródła, zyskujesz pewność, że Twoje rośliny będą cieszyły się dobrym zdrowiem oraz pięknym wyglądem przez wiele lat. Warto wspomnieć tutaj również o tym, że są to rośliny niewymagające w uprawie, których kolorowe kwiatostany będą zdobić ogród, taras lub balkon w okresie od lata aż do pierwszych przymrozków.

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu!