Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Pozostałe Narzędzia Ogrodnicze

Product was successfully added to your shopping cart.

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada mnóstwo narzędzi niezbędnych nie tylko do pielęgnacji ogrodu, ale również do relaksowania się w nim. Wiadra to coś, co powinien posiadać na stanie każdy właściciel kawałka zieleni. W naszym sklepie dostępne są zarówno wiadra przezroczyste we wzory, jak i metalowe ocynkowane. Proponujemy akcesoria, które nie zajmują wiele miejsca- np. kosz ogrodniczy składany ze sprężyną. Jeśli chcesz sprawdzić stan gleby, to na pewno przyda Ci się kwasomierz glebowy lub zestaw do badania pH gleby. Rurka do podwiązywania roślin lub kółeczka do podwiązywania roślin okażą się niezbędne podczas podstawowych czynności pielęgnacyjnych.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 39

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 39

  1. 1
  2. 2

Pozostałe narzędzia ogrodnicze

Posiadając ogród, zawsze warto wyposażyć się w narzędzia ogrodnicze, które ułatwią poszczególne prace i sprawią, że będą one przebiegały dużo szybciej. Na rynku dostępnych jest dzisiaj masa akcesoriów, dlatego też przed zakupami, warto zastanowić się, jakie gadżety naprawdę okażą się przydatne. 

Praktyczne narzędzia ogrodnicze

Akcesoria typu podkładka piankowa pod kolana i nakolanniki ogrodowe zapewnią Ci wygodę i komfort w trakcie wykonywania różnych prac. W naszym sklepie znajdziesz też gadżety ułatwiające grillowanie. Termometr do pieczenia mięsa, zestaw narzędzi grillowych, dmuchawa pistolet do rozpalania grilla, dmuchawa pistolet ręczny do rozpalania grilla, podwójna szczotka do grilla, szczotka do rdzy - to tylko część naszego asortymentu. Pergola ogrodowa to oryginalny dodatek do każdego ogrodu, podobne jak karmik budka lęgowa dla ptaków. W Gardenowo.pl znajdziesz w asortymencie różne narzędzia ogrodnicze i akcesoria przydatne podczas codziennej pracy. U nas bezproblemowo zakupisz wszystko, co niezbędne. Ogromny asortyment sprawia, że od teraz skompletujesz niezbędne wyposażenie w jednym miejscu. Już nie musisz odwiedzać kilku sklepów ogrodniczych. Oferujemy zarówno podstawowe narzędzia, jak i pozostałe, które pomogą Ci uprzyjemnić chwile na świeżym powietrzu. Stawiamy na czołowych producentów, takich jak m.in. Agro Jumal, Raco i wielu innych, których towary charakteryzują się starannością wykonania i najwyższą jakością.