Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Pozostałe Środki Czyszczące

Product was successfully added to your shopping cart.

Wśród oferty środków do czyszczenia oferujemy preparaty, które niezwykle skutecznie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, nawet te tłuste i lepkie, a do tego rozprawiają się z nieprzyjemnymi zapachami. Dzięki dostępnym u nas środkom i akcesoriom do sprzątania, Twój dom będzie nieskazitelnie czysty. Co ważne - obowiązki związane z pracami domowymi będą mniej męczące, za to bardziej efektywne. Już nie musisz walczyć z nieestetycznym brudem na szybie kominkowej, kamiennymi osadami w wannie z hydromasażem, smugami na lustrach, czy plamami na powierzchniach wykonanych z materiału MDF. Ze środkami do czyszczenia marki FROSCH i  FEDA Expert ukierunkowanymi na konkretny problem, szybko uporasz się z każdym rodzajem nieczystości.

Ustaw kierunek malejący

   

15 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

15 produkt(ów)

Środki do czyszczenia pozostałe

Mieszkanie jest miejscem, które sprzyja rozwojowi groźnych dla zdrowia wirusów i bakterii, a nieregularnie sprzątane powoduje dość szybkie gromadzenie się różnego rodzaju nieczystości. Aby temu zapobiec, konieczne jest systematyczne usuwanie zabrudzeń. Jednak wcale nie musi ono stanowić czynności, spędzającej sen z powiek. Bardzo ważną kwestią jest wybór skutecznych preparatów, które w znacznym stopniu ułatwią Ci cały proces. Jednymi z najchętniej wybieranych produktów są profesjonalne środki do czyszczenia marki FEDA Expert, które swoją popularność zawdzięczają m.in. łatwości użycia, wysokiej skuteczności, jak i wydajności oraz korzystnej ofercie cenowej.

Dzięki sprawdzonym i skutecznym preparatom możesz zapomnieć o uciążliwym szorowaniu blatów, lodówki, kuchenki, piekarnika, szyb kominkowych, czy stali nierdzewnej. Z ich powierzchni bez większego trudu znikną nawet uciążliwe zabrudzenia, których nie usuną tradycyjne detergenty. Ponadto wiele środków wzbogacono o delikatne nuty zapachowe, dzięki czemu sprzątanie staje się znacznie przyjemniejsze.

Środki do czyszczenia - preparaty do brudnej roboty!

W asortymencie sklepu Gardenowo znajdują się specjalnie wyselekcjonowane środki do czyszczenia. Marka FEDA, która jest producentem specjalistycznej chemii gospodarczej, stworzyła produkty będące połączeniem innowacyjnych formuł oraz efektywnego działania. Wszystkie preparaty przechodzą gruntowne testy, poświadczające ich skuteczność i wysoką wydajność.

Środki do czyszczenia łatwe w użyciu. Takie właśnie są preparaty dostępne w sklepie Gardenowo!

Prosta aplikacja, wygodne, ergonomiczne opakowania, funkcjonalne atomizery to tylko niektóre z cech, które wyróżniają produkty FEDA. Zachowanie higieny oraz idealnego porządku w domu nigdy wcześniej nie było tak łatwe i przyjemne. Dostępne u nas środki czystości skutecznie usuwają zabrudzenia, delikatnie pielęgnują czyszczone powierzchnie i przywracają im należytą higienę. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone i cieszące się dużym zainteresowaniem. Wysoka jakość oferowanych środków do czyszczenia przy jednoczesnej ich funkcjonalności jest gwarantem wygody podczas wykonywanych prac porządkowych.