Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Spulchniacze i znaczniki ogrodowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Jeśli decydujemy się na zasadzanie różnych roślin i na hodowanie warzyw i owoców, to prac będzie nam przybywać. Do ich wykonanie niezbędne są różnego rodzaju narzędzia ogrodnicze. Jeśli jesteśmy początkujący w tym temacie, to nie wiemy na jaki ekwipunek się zdecydować. Znaczniki ogrodowe to akcesoria, które są niezwykle przydatne jeśli zamierzamy sadzić rośliny. Od teraz prace tego rodzaju staną się łatwiejsze oraz mniej czasochłonne. Spraw, by te frustrujące i monotonne zadanie przebiegło sprawnie!

Ustaw kierunek malejący

   

15 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

15 produkt(ów)

Znaczniki i spulchniacze ogrodowe- szeroki wybór

Posiadanie działki i ogrodu to nie tylko przyjemność, ale również masa obowiązków. O ile na początku wydaje się nam, że chodzi tu wyłącznie o koszenie trawy i grabenie liści, o tyle później okazuje się, że musimy poświęcić naprawdę sporo czasu na to, by nasz kawałek przydomowej zieleni wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Jeśli decydujemy się na zasadzanie różnych roślin i na hodowanie warzyw i owoców, to prac będzie nam przybywać. Do ich wykonanie niezbędne są różnego rodzaju narzędzia ogrodnicze. Jeśli jesteśmy początkujący w tym temacie, to nie wiemy na jaki ekwipunek się zdecydować. Znaczniki ogrodowe to akcesoria, które są niezwykle przydatne jeśli zamierzamy sadzić rośliny. Od teraz prace tego rodzaju staną się łatwiejsze oraz mniej czasochłonne. Spraw, by te frustrujące i monotonne zadanie przebiegło sprawnie! Praktyczny znacznik ogrodowy pomoże Ci w realizacji rozmaitych prac działkowych. Gracowanie, pielenie, wykonywanie grządek w ogrodzie to zaledwie kilka zadań, w których sprawdzi się ten przydatny sprzęt. Odpowiednia długość trzonka zagwarantuje Ci wysoki komfort działania.

Znaczniki ogrodowe i pikowniki do równych grządek

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada wszystko to, co niezbędne. Posiadamy w ofercie znacznik ogrodowy 5-zębny, jak i 4-zębny. Dzięki nim znaczenie i tworzenie równych grządek będzie proste i bezproblemowe. Ten uniwersalny gadżet sprawi, że rośliny zasadzić w jednakowych odległościach od siebie. Co istotne, odległości pomiędzy grządkami można ustawiać według potrzeb - wystarczy wyregulować zęby. Tego rodzaju gadżet ułatwi pracę przy siewie i sadzeniu. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego do napowietrzenia ziemi, to przy Ci się spulchniacz obrotowy z podcinaczem. Narzędzie to jest praktyczne i przydatne do pracy w każdym ogrodzie. Spulchniacz ręczny składany będzie z kolei idealny-nie zajmuje dużo miejsca i będzie idealny, jeśli nie posiadasz szczególnie dużo miejsca do przechowywania narzędzi. W naszym asortymencie znajdziesz również akcesoria nieco bardziej zaawansowane, jak np. wycinacz do szparagów i chwastów. W Gardenowo.pl oferujemy znaczniki ogrodnicze od renomowanych producentów, takich jak Kard. Zostały one wykonane z solidnych materiałów. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że będą Ci one służyć wiele lat. Już nie musisz co chwilę wymieniać poszczególnych narzędzi ogrodniczych. Postaw na najwyższą jakość.

Znaczniki do grządek – pomocne akcesoria do ogrodu

Dzisiaj możemy znaleźć całą masę rzeczy, które ułatwiają nam prace w ogrodzie. Oprócz obowiązkowych narzędzi, warto również zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria. Z pozoru niekoniecznie gadżety mogą nam się przydać, jednakże z drugiej strony, możemy dzięki nim zaoszczędzić sporo czasu i sprawić, że wszystkie prace do tej pory wykonywane niechętnie, staną się łatwe. Każdy ogrodnik wie, że wyznaczanie grządek w ogrodzie i ustawienie odległości wymaga precyzji i jest niezwykle monotonne. Znaczniki do grządek ułatwiają sprawę. Nie będziemy już musieli wiecznie odwlekać tego zadania. Teraz w łatwy i co najważniejsze, w szybki sposób zaznaczymy, gdzie dane cebulki należy zasiać. Znaczniki ogrodowe na ogół mają opcję regulacji, zatem bez względu na to, co zasadzamy, możemy ustawić określone odległości. Jak wiadomo, narzędzia ogrodnicze mogą pochłonąć sporą część budżetu, ale warto podkreślić, że inwestując w sprzęt odpowiedniej jakości, mamy spokój na długie lata.