Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nawozy Do Trawników

Product was successfully added to your shopping cart.

Piękny, intensywnie zielony trawnik to marzenie każdego właściciela zarówno mniejszego, jak i większego ogrodu. Żeby jednak uzyskać taki efekt, trzeba włożyć w to odrobinę pracy oraz zastosować nawozy do trawników bądź nawozy trawnikowe. Wbrew powszechnej opinii, uprawa trawy i jej pielęgnacja wcale nie jest prostym zadaniem. Mało tego, nawet dla wielu doświadczonych ogrodników, stanowi to prawdziwe wyzwanie. W końcu spory wpływ na trawniki mają czynniki, na które nie mamy wpływu, takie jak choćby warunki pogodowe, szkodniki, chwasty i nie tylko. Niemniej odpowiednie dobranie typu nawozu to połowa sukcesu wybierając np. nawóz do zagęszczania trawy czy nawóz do trawy przeciw chwastom.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 49

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 49

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nawozy do pielęgnacji trawników

Pamiętajmy, że piękna, równa, przydomowa zieleń, to efekt odpowiedniego nawożenia. Obecnie mamy do wyboru szereg różnych preparatów, takich jak choćby nawozy uniwersalne. Warto jednak zwrócić uwagę na specjalistyczne nawozy do trawy, które są bogate w składniki mineralne, przyśpieszające wzrost murawy i gwarantujące jej piękny, zielony kolor. Przed ich zastosowaniem, należy zapoznać się z kilkoma informacjami. Przede wszystkim dokładnie sprawdźmy, kiedy dany produkt powinno się zastosować czy nawóz do trawy przeciw chwastom bądź nawóz do zagęszczania trawy. Pamiętaj również, by uważać na jego równomierne rozsypanie. W przeciwnym przypadku, trawnik może mieć miejscami ciemniejszą lub jaśniejszą barwę. Po nawożeniu, niezbędne jest dokładne podlanie ogrodu.

Sprawdzone nawozy do trawnika, nawozy trawnikowe - sposoby na piękny trawnik w ogrodzie

Z asortymentu sklepu Gardenowo.pl, możesz wybrać dokładnie takie nawozy do trawników, które będą idealnie odpowiadać Twoim potrzebom np nawóz do trawy preciw chwastom, nawóz do zagęszczania trawy. Oferujemy zarówno preparaty pielęgnacyjne, jak i zagęszczające, napowietrzającej, magnezowo-wapniowe, przeciw żółknięciu, nawóz przeciw chwastom i mchowi, regenerujące a także nawozy jesienne, środki niwelujące konieczność częstego koszenia. Od teraz przydomowy ogród może wyglądać niczym z katalogu. Nasz asortyment zawiera wyłącznie nawozy najlepszych i sprawdzonych producentów, takich jak: Agrecol, Biopon, Substral, Target i Zielony Dom. Skuteczność preparatów powyższych firm jest potwierdzona zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Już teraz ciesz się pięknym, zdrowym i intensywnie zielonym trawnikiem! Stosując skuteczne nawozy trawnikowe na pewno będziesz zadowolony z efektów.

Najlepsze nawozy do trawników

Mimo, że nawozy do trawników nawozy trawnikowe możemy dostać już praktycznie w każdym miejscu, niekoniecznie w sklepach lub w szkółkach ogrodniczych, to zawsze warto zwracać uwagę na jakość. Kupując w gardenowo.pl, masz do wyboru szereg różnorodnych preparatów od sprawdzonych producentów. Wybierając odpowiedni nawóz do trawnika, naowzy trawnikowe warto kilka kwestii przemyśleć. Przede wszystkim musimy określić, jaki trawnik posiadamy, jakiego rodzaju jest nasza trawa, czy są z nią problemy – jeśli tak, to jakiego rodzaju i jaki nawóz trawnikowy zastosujemy. Czy będzie to nawóz przeciw chwastom, nawóz do zagęszczania trawy czy nawizy trawnikowe. Należy również wziąć pod uwagę podłoże. Wszystkie te czynniki mają znaczący wpływ na wybór odpowiedniego preparatu, który pozytywnie wpłynie na zieleń dookoła domu. Nawozy do trawników, nawozy trawnikowe  chronią przed zagrożeniami takimi jak szkodniki, przymrozki, zmienne warunki atmosferyczne, choroby, grzyb i nie tylko. Dostarczają one składniki odżywcze, gwarantują idealny wygląd i nasycony kolor. Kupując sprawdzone nawozy do trawników, nawozy trawnikowe masz pewność, że Twój kawałek zieleni zawsze będzie się odpowiednio prezentował stosując nwóz do trawy przeciw chwastom.