Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Plandeki Ogrodowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Każda osoba posiadająca ogród, działkę czy nawet taras, docenia tę przestrzeń szczególne w okresie wiosennym i letnim. W końcu, kto z nas nie lubi przesiadywać na świeżym powietrzu, relaksować się, pić poranną kawę, czy spotykać się z rodziną i przyjaciółmi. Różnego rodzaju meble ogrodowe znakomicie uzupełniają każdy ogród, czy też większy balkon lub patio. Możemy nawet powiedzieć, że są one niezbędne, by w pełni zrelaksować się na dworze,a odpowiednio utzrymując ich stan potrzebujemy plandek ogrodowych. O ile latem i wiosną bez obaw pozostawiamy meble niczym nieokryte, o tyle zimą możemy mieć już z tym sporty problem. 

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Wytrzymałe plandeki - idealne zabezpieczenie do ogrodu

Oczywiście sporo osób wychodzi z założenia, że tego rodzaju sprzęty przetrwają chłodniejsze miesiące, jednak nie zawsze jest to prawda. Z drugiej strony, nie każda osoba dysponuje miejscem, by schować meble ogrodowe po sezonie. Z tego też względu doskonałą alternatywą są plandeki. Rozwiązanie to nie dość, że jest wytrzymałe, wodoodporne i mrozoodporne, to jeszcze wykonano je z solidnych materiałów. Od teraz, wszystkie meble ogrodowe, balkonowe i sprzęty nawet te najdelikatniejsze, mogą być całkowicie bezpieczne. Wystarczy dokładnie je okryć. Takie staranne przechowywanie przyczynia się do tego, że meble zdecydowanie dłużej nam posłużą. Nie odcisną się na nich ślady cięższych warunków atmosferycznych czy też przenoszenia ich w różne miejsca - jak wiadomo, ciągłe przestawianie sofy czy foteli ogrodowych wiąże się z zarysowaniami, a nieraz nawet i uszkodzeniami.

Plandeki - wytrzymałe i wodoodporne zabezpieczenie mebli ogrodowych i altan

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje plandeki o różnych wymiarach. Proponujemy zarówno mniejsze, które będą idealne do okrycia mniejszych mebli, jak i większe świetnie sprawdzające się do zabezpieczenia nawet ogromnych zestawów wypoczynkowych. W naszym asortymencie posiadamy plandeki wodoodporne, pleśnioodporne i łatwozmywalne. Polietylenowe, dwuwarstwowe, laminowane okrycia są idealnym rozwiązaniem, które jest odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Filtr UV dodatkowo gwarantuje większą trwałość, a specjalne metalowe pierścienie mocujące sprawiają, że idealnie pokryją one cały mebel.

Wytrzymałe plandeki – szeroki wybór

Plandeki to obowiązkowe wyposażenie każdej osoby, która posiada meble ogrodowe, czy to na tarasie, czy na działce, czy może na balkonie. Wbrew pozorom ratanowe, wiklinowe, drewniane, a nawet plastikowe krzesła, stoły, leżaki czy kanapy i fotele, nie są odporne. Warunki pogodowe w Polsce są nieraz bardzo trudne, a deszcze czy mrozy mogą wpływać negatywnie na stan mebli ogrodowych. Kupując plandeki, mamy pewność, że całe wyposażenie jest całkowicie bezpieczne i na wiosnę będzie w niezmienionym stanie. Wynoszenie wszystkiego do piwnic jest niewygodne, a poza tym nie wszyscy mają warunki oraz miejsce na przechowywanie mebli o sporych gabarytach. Plandeki oferowane w gardenowo.pl posłużą wiele lat. Uwagę zwraca ich niska cena oraz materiały, z których zostały wykonane. Dzięki uniwersalnym rozmiarom, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jakie ma meble. Warto podkreślić, że wytrzymałe plandeki z gardenowo.pl są odporne zarówno na ostre mrozy, jak i silne opady deszczu.