Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona Astrów

Product was successfully added to your shopping cart.

Nasiona astrów pozwalają wyhodować efektownie kwitnące rośliny, które ozdabiają ogród aż do jesieni. Warunkiem uzyskania zdrowych okazów jest wysiew prawidłowo wyselekcjonowanych nasion bardzo dobrej jakości, dlatego materiał siewny znajdujący się w naszym sklepie pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów.

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Nasiona astrów do Twojego ogrodu

Astry, które ze względu na charakterystyczną formę kwiatów, nazywane są często gwieździstymi kwiatami. Cała rodzina jest bardzo liczna, a wśród nich znajdziesz gatunki wysokie, rosnące na wysokość nawet 3 metrów oraz karłowe, które pięknie ozdobią obwódki rabat oraz skalniaki. Astry świetnie odnajdą się w pojemnikach i donicach, którymi udekorujesz taras, balkon lub ogrodową altankę.

W rodzimych ogrodach najczęściej spotykanym gatunkiem jest aster chiński, który osiąga maksymalnie do 1 metra wysokości i kwitnie przez całe lato, aż do wczesnej jesieni. Roślina preferuje podłoże żyzne, dobrze przepuszczalne, średnio wilgotne i próchnicze. Najpiękniej kwitnie na stanowiskach słonecznych, jednak tu warto zapoznać się z upodobaniami konkretnej odmiany.

Astry hoduje się z nasion, a ich wysiew do pojemników można zaplanować już w marcu. Do gruntu siejemy dopiero po ustąpieniu wiosennych przymrozków i nocnych spadków temperatury.

Wysokiej jakości nasiona astrów w sklepie Gardenowo

Prawidłowo wykształcone nasiona astrów przypominają wyglądem nasiona słonecznika. Mają wydłużony kształt, szaro-brązowy kolor, a ich cechą charakterystyczną są mikroskopijne włoski pokrywające twarde nasionka.

Sklep internetowy Gardenowo prowadzi sprzedaż wysyłkową różnorodnych gatunkowo nasion astrów. W naszym asortymencie znajdują nasiona astra chińskiego, który ze względu na swoje rozmiary, uprawiany jest często na kwiaty cięte. Polecamy między innymi Aster Chiński Peoniowy, którego koszyczki kwiatowe tworzą atrakcyjny, pełny kwiat, Aster Chiński Igiełkowy o bardzo nietypowym pąku, składającym się z drobnych i wąskich płatków przypominających igiełki oraz Aster Chiński Książęcy o pełnych koszyczkach kwiatowych z jaśniejszym środkiem.

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć uroczych odmian karłowych, np. odmiana Pinokio o pełnych miodowo-pomarańczowych kwiatach oraz wielokolorową mieszankę, która zaleje rabaty energetycznymi kolorami.

Wybierz nasiona astrów, które najlepiej wkomponują się w aranżację Twojego ogrodu!