Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Złączki i Końcówki

Product was successfully added to your shopping cart.

ZŁĄCZKI I KOŃCÓWKI

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 51

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 51

Złącza i końcówki do węża ogrodowego

Wszelkiego rodzaju narzędzia ogrodnicze potrafią w znaczący sposób usprawnić, ale i uprzyjemnić prace w ogrodzie. Nawadnianie to proces, na który należy przeznaczyć sporo czasu, zwłaszcza w sezonie. O ile na początku może się nam wydawać, że nie przysparza ono żadnych problemów, o tyle po pewnym czasie zaczniemy na pewno doceniać gadżety, które ułatwią nam tę czynność. Obecnie mamy do wyboru naprawdę masę nowoczesnych i innowacyjnych produktów oraz systemów nawadniania. Wychodzą one naprzeciw oczekiwaniom właścicieli zarówno mniejszych, jak i większych ogrodów. Zarówno doświadczony, jak i początkujący ogrodnik wie, że wąż ogrodowy to podstawowe narzędzie, bez którego ciężko wyobrazić sobie podlewanie roślin oraz trawnika. Żeby jednak można było go używać sprawnie i bezproblemowo, niezbędne okazują się być różnego rodzaju złącza i końcówki. Ich zastosowanie jest uniwersalne i istnieje masa sytuacji, kiedy się nam przydają.

Złącza do węży ogrodowych - szeroki wybór

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada w sprzedaży jedynie złącza i końcówki od sprawdzonych i cenionych producentów, takich jak m.in. Raco, Gardena. Zostały one wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów oraz z dbałością o każdy detal. W skład naszego asortymentu wchodzą złącza, które usprawnią system nawadniania. Szybkozłącze umożliwi ekspresowe podłączenie początku węża do kranu. Od teraz czynność ta nie będzie nam przysparzała żadnych problemów. Końcówkę odłącza się jednym ruchem. Przyłącze kranowe gwarantujące z kolei pewne i solidne podłączenie węża do kranu- nie musisz w tym celu używać żadnych narzędzi. Reparator pozwoli na szybkie i bezproblemowo naprawianie węży ogrodowych. Już nie musisz w tym celu wyjmować skrzynki narzędziowej. Różnego rodzaju rozdzielacze umożliwiają łączenie węży ogrodowych, zaś nypel uniwersalny połączy szybkozłącza. Wszelkie końcówki do węży ogrodowych dostępne są w różnych rozmiarach, w związku z czym w zależności od tego, jaki posiadasz wąż ogrodowy, na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednią złączkę.

Złącza i końcówki do systemu nawadniania ogrodu

Każdy właściciel ogrodu, który zaczyna angażować się w pielęgnację, z czasem coraz bardziej interesuje się różnego rodzaju akcesoriami, które ułatwią i usprawnią mu poszczególne czynności. Sprzęty do nawadniania ogrodu to jedna z pierwszych rzeczy, w którą się zaopatrujemy. Jak jednak wiadomo, już po chwili chcemy czegoś innego. Wtedy też warto zwrócić uwagę na złącza i końcówka do systemu nawadniania ogrodu. Stanowią one nie tylko elementy zapasowe, które możemy używać w razie, gdyby jakaś część sprzętu do nawadniania nam się uszkodziła. Złącza i końcówki pozwalają połączyć ze sobą różne elementy nawadniające, stworzyć z nich ciekawe systemy i poszukiwać interesujących rozwiązań, które nie tylko dadzą wyjątkowy efekt, ale przy okazji będą po prostu praktyczne. Należy jednak podkreślić, że przy zakupie tego rodzaju drobiazgów nie warto oszczędzać. Tanie gadżety z supermarketów najczęściej nie są perfekcyjne dopasowane do systemów nawadniania ogrodu, a tym samym nie spełniają swojej funkcji. Zainwestujmy zatem w porządne akcesoria, które niekoniecznie muszą być drogie, o czym świadczy asortyment do nawadniania ogrodu dostępny w internetowym sklepie ogrodniczym – gardenowo.pl.