Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Mrówki - środki zwalczające mrówki

Product was successfully added to your shopping cart.

W ogrodach i na działkach mrówki potrafią wybrać dla siebie odpowiednie miejsce, takie w którym przez dłuższy czas nie można ich wykryć. Oczywiście, działając w ukryciu, mrówki skutecznie niszczą roślinność, która jest dla nich źródłem pożywienia. Na domiar złego, insekty te namnażają się bardzo szybko. Tym samym, w krótkim czasie, pojawia się ich spor gromada, a ich działania stają się skuteczniejsze. Nim się obejrzymy, a nasza hodowla mrówek może zostać skutecznie zniszczona w takim stopniu, że odratowanie jej będzie naprawdę trudne. Mrówki działają zarówno na łodygi, liście i kwiaty, ale również na warzywa i owoce. Jeśli chcemy się ich ostatecznie pozbyć, to należy działać szybko. Warto sprawdzać nasze ogrody i być przy tym czujnym. W razie zauważania niepokojących objawów, natychmiast przystąpmy do walki.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 38

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 38

  1. 1
  2. 2

Najskuteczniejsze preparaty przeciw mrówkom

Mrówki to szkodniki, które kiedy tylko się pojawiają, wzbudzają lekką panikę zarówno u mniej, jak i u bardziej doświadczonych ogrodników. Te biegające insekty potrafią zaszkodzić nie tylko naszej hodowli i zieleni, ale również przedostać się do domów i mieszkań. Pozbycie się mrówek wcale nie jest prostym zadaniem. Poruszają się one niezwykle szybko, są niewielkie, nieraz trudno je dostrzec, a prócz tego występują w sporych grupach. 

Skuteczne sposoby na pozbycie się mrówek

Internetowy sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje środki chemiczne oraz preparaty na mrówki. Mają one różne postacie- posiadamy w asortymencie zarówno spraye, jak i proszki oraz granulaty, które są spożywane przez insekty i zabierane przez nie do gniazd, a zatem w krótkim czasie można się ze szkodnikami skutecznie rozprawić. Każdy z preparatów dostępnych w naszym sklepie jest skuteczny. Podkreślamy, że stawiamy na sprawdzonych producentów, takich jak: Agrecol, Bros, Bayer, Best Pest czy Expel. Skład chemiczny ich preparatów jest sprawdzony i przetestowany. Pozwolą one na skuteczne przeciwdziałanie mrówkom, ale co istotne- ich stosowanie jest bezpieczne dla człowieka.

Środki owadobójcze na mrówki

Mrówki w ogrodzie to problem, z którym bardzo często mierzą się właściciele ogrodów. Te z pozoru niegroźne szkodniki bardzo szybko się rozprzestrzeniają i w błyskawicznym tempie jest ich coraz więcej. Warto uświadomić sobie, że ich działalność w ogrodzie może nieść poważne konsekwencje dla naszej roślinności, ale nie tylko. Mrówki równie szybko zalęgają się w piwnicach, na tarasach oraz w domach. Kiedy tylko je zauważymy, powinniśmy przejść od razu do działań. Domowe, dobrze znane sposoby nie zawsze będą tu odpowiednie, dlatego też od razu zainwestujmy w środki owadobójcze na mrówki, których w asortymencie sklepu ogrodniczego gardenowo.pl nie brakuje. Bez względu na to, jakich preparatów szukasz, wśród propozycji na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Sposoby użycia środków owadobójczych na mrówki nie są zbyt skomplikowane, a pozwalają na wyeliminowanie problemu niemalże błyskawiczne. Należy podkreślić, że w gardenowo.pl znajdziesz preparaty owadobójcze na każdą kieszeń, które są niewiarygodnie skuteczne. Przekonaj się już teraz.